завантаження...

Ресторан для весілля - складність вибору


Коли ви плануєте організовувати своє весілля,  ви навіть припустити не можете наскільки складним буде знайти весільний ресторан. Саме пошук ресторану може стати найскладнішим етапом в підготовці до весільного торжества. В кінцевому рахунку ви можете  зіштовхнутися з масою труднощів.
Найбільша проблема полягала саме в  непідготовленості. Саме ви винні в тому, що стали займатися підготовкою до шлюбу дуже пізно. Насправді потрібно починати робити це набагато раніше, мінімум за 4-5 місяців. Майбутні молоді чомусь впевнені, що нікуди поспішати не треба. Якщо ви відноситеся до такого типу людей, то не потрібно потім дивуватися, що ви з якихось причин не підготувалися як належить.

Найперше, з чого потрібно почати пошук ресторану: з визначення кількості гостей. Ресторани, як правило, можуть дати від 50 і більше посадочних місць. Виходячи від кількості гостей вам необхідно відштовхуватися від вибору ресторану. Існує помилкова думка, що чим більше гостей може розмістити ресторан, тим дорожчі ціни він запросить. Насправді це помилкова думка. Кількість розміщених людей і вартість витрат на одну людину абсолютно ніяк не пов'язані.

Часто ресторани пропонують своїх ведучих на весілля, фотографів і відеооператорів. Ні в якому разі не піддавайтеся спокусі замовити все в одному місці. Якщо ви хочете якісні весільні фотографії, фотографа потрібно замовляти окремо. Радимо замовляти перевірених людей.

Не забудьте про необхідність наявності авто парковки. Насправді на даний момент мало хто звертає на це увагу. Очевидно, що деякі гості приїдуть на автомобілях, крім цього обов'язково на автомобілі приїдуть самі молоді. Тому завжди звертайте увагу на парковку.
Навіть якщо у всіх гостей будуть автомобілі (що малоймовірно) вам слід уважно подивитися на розташування ресторану. Наскільки складно або легко до нього під'їхати для всіх гостей.

Дуже часто відвідувачі орендують не всі кафе, а тільки деякі його зали. В цьому випадку вам варто уточнити чи будуть працювати інші зали в звичайному режимі в той час, поки у вас буде весілля. Найоптимальніший варіант коли все кафе буде належати вам. У цьому випадку ніхто не зможе вам перешкодити.

 Практично всі установи мають власні прикраси, але може виникнути ситуація, коли вам доведеться купувати їх самостійно. У цьому випадку потрібно порадитися з працівниками ресторану що саме вам потрібно купити і в якій кількості.

Бажано розповісти приблизний сценарій весілля, що б уточнити коли саме подавати гарячі, закуски, торт і так далі. Також бажано запитати про можливість використання певного інвентарю.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин