завантаження...

Ресторан для весілля: як вибрати


Така чудова подія, як весілля, залишається в пам'яті молодят на все життя.

Ретельна попередня підготовка до торжества дозволить уникнути неприємних сюрпризів. Ключові моменти організації - це обручки, машини для кортежу, плаття, костюм, фото-, відеозйомка та, звичайно ж, ресторан. Як визначитися з банкетним залом? На що звернути увагу при виборі місця святкування однієї з головних подій у житті?

Підбором ресторану для весілля займаються спеціальні агентства. Молодятам достатньо внести певну суму коштів і висловити згоду-незгоду з приводу  того, які  банкетные залы спб  запропоновані. Якщо такої можливості немає, то вибирати ресторан доведеться самостійно. Щоб не випробувати долю, зверніть увагу на наступні моменти.

Матеріальне становище. Перш ніж приступити до пошуку, подумайте, скільки ви готові витратити на оренду та послуги ресторану.

Місце розташування ресторану. Оскільки вживання спиртного несумісне з керуванням автомобілем, передбачте ресторан з розташованими поруч зупинками громадського транспорту або метро. Якщо весілля святкується за містом, вирішіть проблему транспортування гостей.

Зовнішній вигляд, інтер'єр будівлі. Брудна з відірваною штукатуркою споруда, неприбрана прилегла територія зіпсують настрій як самим молодятам, так і запрошеним на торжество. Охайним і естетично оформленим повинен бути не тільки банкетний зал, але й інші приміщення (гардеробна, туалети). Розташування столів продумується заздалегідь. Передбачаються місця для підготовки та виступів музикантів, артистів, організації конкурсів.

Меню. Краще віддати перевагу традиційній кухні: невідомо, чи сподобаються гостям суші, мідії, інші екзотичні продукти і страви. Пообідайте чи повечеряйте в обраному ресторані кілька разів. Це дозволить оцінити смак, якість їжі і визначитися з частуванням для торжества.

Обслуговування. Персонал поважаючого себе закладу чемний, ввічливий, досконало володіє навичками обслуговування гостей. Про зустріч з менеджером домовляйтеся заздалегідь. Управитель не змушує себе чекати, готовий до обговорення всіх питань, що цікавлять, по можливості йде назустріч відвідувачам. Під час бесіди з'ясовуйте всі хвилюючі питання: чи можна вішати на стіни плакати, пускати мильні бульбашки, приносити спиртні напої і т. Д. Важливо обумовити умови оренди ресторану. Якщо зняти все приміщення неможливо, то хоча б передбачте ізоляцію від інших відвідувачів закладу.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин