завантаження...

Розміщення гостей на весіллі

Схеми , згідно з якими гості розсідаються за весільним столом , можуть істотно різнитися. Розглянемо в нашій статті варіанти розсадження , які набули найбільшого поширення .
У разі якщо весілля проводиться в національному стилі , столи розставляються у формі літери «П » або « Т» , а розсадження гостей на весіллі проводиться згідно з класичною схемою. Молодята входять в зал з накритими столами і займаютьі місця , наречена при цьому сідає праворуч від нареченого. Батьки нареченої сідають ліворуч від нареченого , батьки нареченого - праворуч від нареченої. Гості- подружжя обов'язково сідають поруч. Загальна кількість гостей розсаджується таким чином , щоб  чоловіки чергувались з жінками , рідні особливим чином розподіляються , при цьому потрібно заздалегідь продумати , кому з гостей з ким буде найбільш цікаво.
В останні роки набула широкого поширення в силу своєї зручності так званий європейський стиль розсадження гостей на весіллі. Він являє собою кілька столиків , розсадження за якими проводиться за інтересами ( компанія друзів ) або за ознакою спорідненості (батьки нареченого , його дідуся і бабусі , дядько і тітка ) .
У разі якщо передбачається присутність високопоставлених гостей на весіллі , підійти до їх розсадження за столом слід особливо відповідально , дотримуючись при цьому загальноприйнятих протокольних правил . 
Весільний стіл буде виглядати набагато урочистіше , якщо на ньому з використанням спеціальних підставок розставити особливі картки для запрошених (втім , такі картки можна просто покласти в тарілки ) . Використання карток , що відрізняються вишуканим дизайном , є новою для Україні весільною тенденцією. Вона прийшла до нас із Заходу і вкоренилася , оскільки являє собою вираз турботи про гостей на весіллі з боку молодят.
Досить часто гості на весіллі губляться , не можуть відразу визначити , яке місце їм зайняти. Щоб уникнути подібних складнощів подбайте не лише про розміщуванні  картки , а й про план , відповідно до якого буде здійснюватися розсадження . Такий план , як правило , вивішується при вході до закладу , де проходить урочисте застілля.
Ззовні план розсадження виглядає як великий аркуш із схематичним зображенням столів , які встановлені на весільному банкеті . На такому плані вказуються імена запрошених гостей , кожен стіл нумерується. Як інші деталі свята план розсадження повинен бути досить гарним. Для його виготовлення переважно вибирають дизайнерський папір високої якості , додаткову легкість і витонченість планові здатні додати атласні бантики . Колір плану розсадження гостей виберіть такий , який буде відповідати загальній колірній гамі весілля. Щоб додаково прикрасити весільний зал можна  рулонные шторы купить. Вони додадуть додаткового стилю та шарму вашому святу.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин