завантаження...

Що потрібно для виїзної церемонії?Попереду Ваше весілля, а отже багато турбот і найголовніше питань. Давайте спробуємо відповісти на питання "що потрібно для виїзної церемонії" максимально об'ємно.

Що потрібно для виїзної церемонії

Друкована продукція.

Починати слід зі списку гостей його складання і друку. Слідом йде розробка, друк запрошень та їх розсилання. Не варто забувати, що особливо важливим гостям запрошення вручаються особисто. Також варто пам'ятати, що для дітей та підлітків прийнято створювати запрошення з трохи іншим дизайном. Слідуючи за списком розробляються карта і картки розсадки. Слід витримати їх у тому ж стилі, що і запрошення, які в свою чергу асоціюються зі стилем обраним для весілля. Додатки  можуть стати інвентарем для конкурсів та обрядів.

Аксесуари для нареченого.

Нареченому на весілля буде потрібно весільний костюм (піджак, брюки, жилетка за бажанням), сорочка, краватка або метелик, ремінь або підтяжки, туфлі, бутоньєрка. Також нареченому буде потрібно мати готівку і спиртне для викупу нареченої. Не варто також забувати про зачіску і манікюр.

Аксесуари для нареченої.

Нареченій потрібно весільне плаття (до нього підв'язка, панчохи, нижня білизна, рукавички, діадема, фата) і весільні туфлі. За бажанням, а також залежно від сезону можуть знадобитися накидка або шубка. Нижня білизна для першої шлюбної ночі. Якщо планується другий день святкування, то нареченій буде потрібно весільний наряд на другий день. Слід також подумати про сумочку нареченої для духів, пудри, дзеркальця і носової хусточки. Весільний букет з живих квітів. Не варто забувати і про макіяж, зачіску, антистатики, манікюр та педикюр.

Потрібно наступні аксесуари: келихи для молодих і прикраси для келихів; прикраси на машини весільного кортежу (композиції з живих квітів, стрічки, декоративні кільця, повітряні кулі). Не зайвою буде гостьова книга. Для проводу молодих з дому будуть потрібні ікони, а також пелюстки троянд, зерно, цукерки та монети. Також будуть потрібні подушечки для колечок, шампанське і стрічки для його зв'язування. Дві столові ложки.

Весільний кортеж.

Для організації весільного кортежу слід подбати про прокат авто для молодих і гостей, а також скласти список розсадки по машинам. У сфері авто прокату пропонуються різні за марками, класом і кольором машини.

Інвентар для палацу одруження.

Власне сама реєстрація шлюбу, для якої знадобиться келихи, флористичне оформлення (прикрашені приміщення живими квітами). Зрозуміло, в РАГСі потрібно: шампанське, бутоньєрки або стрічки для свідків, обручки, три свічки; рушники, паспорта і свідоцтво про шлюб.

Інвентар для вінчання.

Для вінчання нареченим знадобиться: дві вінчальні свічки, два рушника і чотири хустки. Також круглий хліб, ікони і вино «Кагор». Варто приділити увагу платтю нареченої і букету: якщо у нареченої відкриті плечі - буде потрібна накидка, а також макіяж нареченої не повинен бути яскравим.

Весільний банкет

Належить вибрати заклад або місце (для виїзної церемонії), при необхідності орендувати його. Це може бути ботанічний сад, парк, мальовничий берег річки або озера. Місць для виїзних реєстрацій - нескінченна безліч, справа тільки в вашій фантазії і винахідливості -   http://greenlong.ru.
Другим пунктом по важливості є складання складання меню і вибір алкогольних та безалкогольних напоїв. Належить розрахувати приблизний розрахунок меню на одну персону.

Третім можна вважати прикраса і оформлення залу або місця. Належить вибрати квіти для флористичного оформлення, вибрати колір і тканини для драпірування. Не менш важливим стане вибір арки з штучних або живих квітів, а також прикраси кулями. Варто звернути увагу на обраний стиль або тематику весілля, що б все гармонійно поєднувалося. Нарешті належить вибрати весільний торт і два короваї.

Додатковими витратами можуть стати голуби, живі метелики, свічки та інше для Ваших традицій і обрядів. Що стосується того, як розподілити бюджет . Розподіл бюджету в процентному співвідношенні, як правило, в середньому наступне : Тамада (ведучий) - до 10%; костюм нареченого і плаття нареченої - 10%; на прикрашання залу витрачається від 10% від бюджету; весільне фото і відео зйомка ще 10%; весільний банкет формується від 50% бюджету весілля; решта 10% витрачаються на запрошення, шоу-програми та інші витрати.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин