завантаження...

Що потрібно врахувати при постановці весільного танцю

У постановці весільного танцю важлива кожна найменша деталь. Грамотний педагог, який має досвід в роботі з молодятами, завжди запитає і підкаже деякі моменти, про які наречений з нареченою можливо не замислювалися. Але ці моменти можуть сильно вплинути на танець. Педагоги школи весільного танцю завжди повинні уважно прислухатися до кожної пари і погодити все, що потрібно врахувати. Тобто при виборі танцю враховується не тільки бажання пари виконати той чи інший танець на весіллі, а ще й ось які  тут  моменти:

- Дуже важливо знати, наскільки великий чи малий простір для танцю на весіллі. Якщо місця дуже мало, то звичайно не всі фігури можна станцювати. Значить, відштовхуючись від даного знання, тренер грамотно підбере танець або фігури, враховуючи всі побажання молодих.

- З якого боку сидітимуть гості, коли молодята будуть танцювати свій весільний танець. Це важлива деталь при постановці танцю. Якщо глядачі розташовані по всьому периметру майданчика, то тут все набагато простіше, можна танцювати, повертаючись в будь-яку сторону, не боячись, що вас хтось не побачить. Якщо ж гості сидять тільки з одного боку або ще як-небудь, то танцювальну весільну постановку потрібно розгортати обличчям до глядача. Тобто найважливіші та красиві моменти танцю повинні дивитися на гостей.

- Звичайно ж крім майданчика, важливу роль відіграє плаття нареченої, її зачіска і образ. Якщо сукня дуже пишна, кучері спадають на плечі і фата закінчує образ нареченої, то танець не може бути з різкими рухами, глибокими позами з підніманням ніг і різкими поворотами. Все це може незграбно виглядати на розкішній дамі. Якщо плаття нареченої коротке, або таке яке не утрудняє рухів, то дозволити в танці можна набагато більше - різні пози, підтримки, повороти і т.д.

- Є ще багато важливих речей, про які досвідчений тренер обов'язково запитає нареченого і наречену перед тим, як почати постановку весільного танцю. Це: де сидять молоді, звідки будуть виходити на танець, яке взуття у нареченої, чи буде наречений танцювати в піджаку, або зніме його, яке покриття підлоги на майданчику для танцю, в якому стилі оформлений зал і т.д.

Враховуючи все це, професійний тренер  підбере і грамотно розкладе весільну композицію і на майданчику і в голові у молодят.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин