завантаження...

Секрети бюджетного весілля за кордоном

весілля за кордономВже ні в кого не викликає здивування той факт, що відпочинок на закордонних курортах може обійтися набагато в меншу суму, ніж в Україні. Проте це стосується не тільки звичайного пляжного відпочинку. Як це не дивно, але за кордоном і весілля зіграти може бути набагато вигідніше, ніж у рідному місті.

Традиційні весільні витрати становлять досить об'ємний список. Це і ресторан, і весільні наряди, і кільця, і купа всіляких дрібниць, - послуги фотографа, відеооператора, тамади, весільний екіпаж, квіти і т. д. 

Весілля за кордоном позбавлено ​​багатьох мінусів звичайного весілля. Судіть самі, немає необхідності кликати купу гостей, побоюючись, що якщо не покличеш, вони образяться. Можна взагалі поїхати вдвох, або ж запросити тільки батьків або близьких друзів. Крім того, всі турботи з оформлення залу, підбору посуду та інші організаційні моменти вас не торкнуться - всіма цими питаннями займається компанія, в яку ви звернетеся.

Підготовку до весілля за кордоном бажано починати за 3 - 4 місяці, особливо це відноситься до весіль на островах, тому що чим раніше забронювати авіаквитки, наприклад здесь, тим дешевше вони будуть. Ближче до вильоту квитки можуть коштувати в 1,5 рази дорожче. Чим раніше відбудеться повна оплата поїздки, тим менше на неї впливатиме курс, отже, вона обійдеться дешевше. Заздалегідь плануючи весілля можна не тільки вигадати більш виграшний у вартості авіапереліт, знижки за раннє бронювання, але й не прогадати з бажаним часом, датою, місцем та умовами проживання.

Найкраще звернутися до туроператора, який працює безпосередньо з партнерами і постачальниками (готелі, авіаперевізники). У цьому випадку надаються більш вигідні тарифи, - туроператори оперативно отримують інформацію про знижки на перельоти і проживання в готелях, а також на самі церемонії. На сайтах таких компаній можна зустріти спецпропозиції, а при особистому зверненні простіше підібрати більш економічний варіант поїздки.

При плануванні весілля потрібно враховувати, що в гарячий сезон ціна буде вищою, тому можливо варто вибрати міжсезоння, - весілля навесні або восени в Європі буде дуже гарним. Заощадити можна і вибираючи напрямок. Так, через більш близьке розташування, економічніше буде весілля в Європі - Чехії, Італії, на Кіпрі. 

Існують також спеціальні пропозиції на медовий місяць. Так, наприклад, можна після весілля відправитися на чудовий острів Маврикій або на Сейшели. Такі спецпропозиції гарні купою всіляких бонусів типу безкоштовного проживання нареченої в готелі, романтичних вечерь, подарунків, знижок на спа-послуги.

Популярність набирає таке явище як весілля «під ключ» - це пакетні пропозиції, зручні для тих, хто звик користуватися готовим набором якісних послуг. Вибираючи весілля «під ключ», можна заощадити і час, і сили, і гроші. Вартість пакета послуг значно менше суми цін на послуги окремо, при цьому весільний пакет складається для кожної пари індивідуально.

Як ви бачите, названі суми не перевищують, а часом і набагато нижче, ніж ті, які витрачаються на весілля в будинку. При цьому ви отримуєте стільки задоволення, радості і романтики, скільки не подарує вам ніяке традиційне весілля. Старовинні міста Європи, або екзотичні острови стануть прекрасним фоном для такої важливої ​​події у вашому житті як вступ у шлюб і зроблять цей день самим незабутнім і щасливим. 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин