завантаження...

Сервіровка столів на весілля: які є нюанси?

Сервіровка столів для весілля - це кропітка праця, яка вимагає спеціальних навичок і творчого підходу, тому краще всього довірити цей процес професіоналам. Однак вибір нареченої і нареченого має вирішальне значення, адже саме їм вирішувати, в якій кольоровій гамі вони хочуть бачити майбутній весільний стіл, яке оформлення весільного залу переважніше.

підбираємо скатертину

Скатертина є найголовнішим елементом весільного столу, оскільки вона створює основний фон і настрій, від яких надалі буде відштовхуватися дизайнер при підборі серветок, прикрас та інших аксесуарів для весілля. Традиційно на весіллях використовують білі скатертини, оскільки вони виглядають найбільш естетично і святково.

Бувають мереживні скатертини, а також іноді в якості декоративного елемента використовується вишивка. Як правило, весільна скатертина дуже довга і спадає майже до підлоги. Це надає загальному дизайну елегантності і розкішності. Якщо ви не прихильник всього традиційного, можете вибрати яскраву сервіровку, наприклад, рожевих, бузкових або фіолетових тонів.

Красиво виглядає персиковий колір, а також ніжні відтінки синього і блакитного. 

Вибираємо посуд і столові прибори

Все на весільному столі має гармоніювати і чудово поєднуватися один з одним. Це в першу чергу стосується посуду і  набору столового berghoff. Безумовно, всі вони повинні мати один стиль і форму. Якщо ви використовуєте срібні виделки, то і ложечки повинні бути виконані зі срібла.

Посуд має мати один колір і матеріал. Для сервірування столу на весілля підійде порцеляновий посуд, яка додасть дизайну розкоші. Особливо цінується посуд, розписаний вручну. Однак якщо ви не маєте в своєму розпорядженні настільки великим весільним бюджетом, можете не засмучуватися, адже існує стільки оригінальної посуду, який допоможе вам прикрасити святковий стіл. Це може бути керамічний посуд або посуд, виготовлений зі скла. Вибирайте тарілки невеликого розміру, в які поміститься достатньо їжі, але які не займуть багато місця. Також подбайте про склянки і келихи для вина і шампанського.

Прикраси та аксесуари

Прикраса весільного столу - це одне з найцікавіших і важливих моментів сервіровки, адже за допомогою прикрас ми задаємо всі настрій. Визначтеся, яким ви хочете бачити ваш стіл: романтичним і ніжним або яскравим і сміливим? Якщо ви схильні до мрійливості і романтиці, для вас найкращим варіантом стане прикраси столу квітами. Найчастіше наречені вибирають троянди різного кольору: білі, рожеві, червоні.

Квіти надають дизайну столу якусь свіжість і легкість. Крім того, квіти приємно пахнуть, тому в залі ресторану ви будете відчувати ніжний аромат улюблених квітів. Дуже популярними є тематичні весілля, наприклад, фруктові. Для створення такого дизайну вам потрібно багато фруктів, за допомогою яких ви створите яскравий і незабутній весільний стіл. Не обов'язково використовувати справжні фрукти, можна придбати макети. Однак цікавіше, якщо на столі буду тільки свіжі фрукти, на які можна не тільки дивитися, а й які хочеться з'їсти.

Сервіровка столу для весілля - це важлива деталь при підготовці до весілля. У вас залишаться красиві весільні фото, а гості будуть дуже здивовані вашому смаку і вибору. Головне, вкладайте у створення дизайну і сервірування столу всю душу, шукайте нові ідеї та варіанти оригінального оформлення.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин