завантаження...

Шкільне весілля

Шкільне весілляЯкщо ваше весілля заплановане на осінь, і ви хочете незвичайного сценарію, влаштуйте свято в шкільному дусі! Ця ідея настільки багата, що торжество гарантовано вийде незабутнім.

Завдяки 1 вересня чи не вся осінь асоціюється у нас з початком навчального року. І якщо в дитинстві і юності ці асоціації рідко піднімали настрій, то люди, які закінчили школу, як правило, люблять з ностальгією позгадувати навчальні роки. Адже це час, коли головною турботою в житті були контрольні і перше кохання. І деяким вдалося зберегти світлі почуття зі шкільної лави. Закоханим, які разом зі школи, особливо сподобається ідея зіграти весілля в шкільному стилі. 

Наряди нареченого і нареченої

Шкільне весілля зобов'язує відмовитися від стандартних весільних нарядів. Найсміливіші молодята можуть одягтися в шкільну форму і піонерські краватки. Але наречена в короткому платтячку і бантиках і наречений в сорочці та синіх штанах зі стрілками теж будуть виглядати виграшно.

Не забувайте про аксесуари - це можуть бути значки, стрічки а-ля «випускник» з написами «наречений» і «наречена», ранці, рогатка, що стирчить з кишені нареченого. Бажано, щоб і запрошені одяглися в заданому стилі.

Викуп

Наречений з друзями приїжджає до будинку нареченої, свистить під вікнами, але улюблену не відпускають гуляти. Мама нареченої заявляє, що донька нікуди не поїде, поки не зробить уроки. Що робити, майбутньому чоловікові доводиться виконувати за обраницю домашнє завдання!

РАГС і прогулянка

Біля входу в РАГС гостей можна розмістити на лінійку по парам. Якщо на весілля запрошені діти, повторіть шкільний ритуал з першим дзвінком: нехай високий молодий чоловік пронесе на плечі маленьку дівчинку, що дзвонить в дзвіночок.

В якості музичного супроводу церемонії вибирайте шкільний вальс або улюблену дитячу пісеньку.

Кортеж

Замість лімузина найміть для весілля шкільний автобус. Можна розписати його милими шкільними написами і малюнками: Маша + Коля = Любов, хрестики-нулики, ребуси і т.д. У такому автобусі з табличкою «Обережно, діти!".

Фотосесія

А взагалі-то весільну фотосесію сам бог велів провести у шкільних класах. Гості із задоволенням допоможуть вам відтворити навчальну атмосферу. Веселі сюжети будуть народжуватися на місці: про нудні постановочні кадри можна відразу забути.

Декор банкету

Розвивайте тему далі й влаштуйте весільний банкет прямо у шкільній їдальні. Або ж стилізуйте під неї ресторанний зал. Офіціантів можна нарядити в кухарські ковпаки і фартухи.

Прикрасьте зал контурними картами, глобусами, стінгазети, осіннім листям, і барвистими підручниками. Поставте шкільну дошку, на якій гості зможуть писати побажання. До речі, якщо скатертина буде паперовою, залишати забавні записки можна і на ній.

Поряд з букетами розставте по столах олівці і маркери. 

Весільні розваги

Розважальну програму здорово побудувати за принципом уроків: кожні 30-40 хвилин - новий предмет. Наприклад, на історії - показати історію знайомства жениха і нареченої, а на географії учасникам потрібно буде проявити знання місць, важливих для молодят (рідні міста, улюблені кафе і т.д.).

На малюванні можна зіграти в шаради (ось і дошка стане в нагоді), а на працю - зліпити фігурки молодят з пластиліну. Не забудьте про фізкультуру! Молодят корисно проекзаменувати на готовність до сімейного життя. А танцювальні паузи повинні неодмінно розпочинатись дзвінками на зміну.

Словом, шкільне весілля - це ностальгічне свято, яке подарує безліч приголомшливих вражень на довгі роки. 

Цікаво знати: шукаєте оригінальний годинник. Чи може просто потрібен красивий подарунок чоловікові. Тоді вам просто необхідно купити годинники у Києві. Тим більше, що зараз святкові знижки за дуже низькими цінами..

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин