завантаження...

Шоу мильних бульбашок на весіллі

Шоу мильних бульбашокНезважаючи на те, що мильні бульбашки дуже недовговічні, вони можуть стати яскравою прикрасою вашого весілля, нікого не залишивши байдужим. Вони перетворять весільне торжество в справжнісіньку казку.

Мильні бульбашки виробляє спеціальна машинка, яка закріплюється над сценою або танцполом. Літаючі мильні бульбашки додадуть приміщенню райдужне сяйво і загадковість.

За допомогою фахівців мильні бульбашки можуть стати прекрасними бонбоньєрками. Акуратно розмістіть бульбашки з подаруночками всередині на окремому столику. Кожен міхур можна встановити на підставку з ім'ям гостя, якій він призначається. Тільки майте на увазі, що якщо на весіллі будуть діти, вони можуть сильно захопитися цим столиком.

А можна запросити на весілля артистів, які спеціалізуються на шоу мыльных пузырей в Киеве. Вашим гостям обов'язково сподобається їх виступ, тим більше, що ви самі і ваші гості зможете побувати всередині такого міхура.

Сьогодні для створення мильних бульбашок використовується спеціальний склад, який не залишає слідів на одязі і неприємної слизької плівки на шкірі, так що їх цілком можна використовувати під час шоу-програми.

Вітер також не може перешкодити бульбашкам, тільки потрібно вибрати таке місце, щоб бульбашки летіли на гостей, а не від них або назад. Повинен створитися такий ефект, щоб їх хотілося ловити.

Мильні бульбашки будуть відмінно виглядати на ваших весільних фото, вони дуже красиво поблискують і переливаються всіма кольорами веселки під фотоспалахом.

Єдине протипоказання для використання мильних бульбашок - це покриття танцполу з ламінату або кахельної плитки. Від мильного розчину така підлога стане слизькою, і на ній практично неможливо буде танцювати.

Використовуйте мильні бульбашки для прикраси свого весілля, і воно стане дуже цікавим, веселим і запам'ятається надовго.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин