завантаження...

Сучасні тенденції весільної поліграфії

alt
Він зробив пропозицію. Вона погодилася. І навколо все закрутилося ...

Весільне торжество - це дуже важлива подія в житті. Хочеться, щоб воно пройшло ідеально. А для цього необхідно пройти через багато формальностей, починаючи від подачі заяви в РАГС до замовлення послуг фотографа для зйомки.

Серед приємних клопотів підготовки не можна забути про найголовніше, про вибір запрошень на весілля. Адже весілля - це в першу чергу привід поділитися радістю з рідними та близькими, з друзями, які готові розділити з вами щастя. І те, як ви їх покличете на плановане торжество, багато в чому задасть тон майбутнього весілля.

Друк весільних запрошень відрізняється швидкістю і якістю. Запрошення можуть бути виконані в різному стилі, а це відмінна можливість підкреслити індивідуальність молодят. Саме запрошення відображає загальний настрій майбутньої події.

Останнім часом в моду увійшли тематичні весілля. Такі заходи, як правило, влаштовуються молодими парами, що не дотримуються консервативних поглядів. Це модний тренд, і підкреслити його можна виготовленням індивідуальних, нестандартних запрошень. Наприклад, весільне торжество в стилі 40-х років можна вдало доповнити весільними запрошеннями, надрукованими на друкарській машинці. А для весілля в єгипетському стилі підійдуть весільні запрошення надруковані на папірусному папері. Такі запрошення не тільки здивують гостей, але і будуть збережені ними як пам'ятний подарунок.

Весілля - це неймовірна подія, до якої готуються дуже-дуже довго, але яке пролітає всього в одну мить. А завжди так хочеться, щоб ця мить запам'ятався, залишилася в пам'яті як можна довше. Спогади про весільні клопоти, про білу сукню, фату і торт в три яруси можна зберегти в фотографіях. Вони будуть довго приносити радість пережитих моментів, і до них захочеться повертатися знову і знову. Однак, тримати все фото до комп'ютері або на якому-небудь електронному носії, типу USB-флешки або CD-диска - не надійні. Техніка може вийти з ладу, флешка може загубитися, диск подряпатися, і що тоді? Залишитися без найцінніших, найдорожчих фотографій, де ви такі красиві, такі щасливі, де відображено народження вашої сім'ї?

Саме тому повсюдна комп'ютеризація досі так і не змогла витіснити звичайний друк фотографій. Хоча, так чи зручно тримати вдома надруковані весільні фото? Розкладати щоразу роздруковані фотографії перед собою не найкращий варіант. Фотографії можуть протертись, втратити минулий блиск від постійних переглядів. А якщо до вас додому прийдуть гості і висловлять бажання подивитися зроблені весільні фотографії, ви передасте їм в руки пачку фотографій і попросіть «акуратно тримати за краєчки?»

Щоб зберегти спогади і фотографії в цілості, і при цьому мати можливість в будь-який момент дістати фото і поринути у приємні спогади, останнім часом стали особливо популярні весільні альбоми.

Дізнаючись, яка нині на весільні альбоми ціна, можна сильно здивуватися, різноманітністю їх вартості. Кожен може підібрати для себе оптимальний варіант, поєднуючи при цьому різні матеріали для виготовлення альбомів, кількість розворотів, кольоровість друку та обкладинки. Сучасні весільні альбоми готові порадувати своєю різноманітністю. Особливо вишукано виглядають весільні альбоми ручної роботи, які можуть неповторно переплітатися з темою весілля.

Особливу популярність останнім часом завоювали весільні книги, друк яких здійснюється за стандартними або індивідуальними шаблонами. Такі книги формуються з кращих фотографій, які відбираються молодятами або самим дизайнером, компонуються в окремі фрагменти, сцени і друкуються на розворотах весільної книги. На такі весільні альбоми ціна може коливатися, залежно від багатьох факторів. Наприклад, від складності створення макета майбутньої книги. Складний дизайн вимагає довгого опрацювання майбутньої книги, тоді як звичайний друк фото до краю аркуша обійдеться набагато дешевше. Також кінцева ціна на книгу залежатиме від формату видання. Як правило, весільні книги видаються в форматі 20 × 20 см, 20 × 30 см, 30 × 30 см або 30 × 45 см.

Якщо на весільні альбоми ціна може коливатися значно, то на друк фотографій вона приблизно однакова. Як правило, друк особливо вдалих весільних фото здійснюється для того, щоб подарувати їх батькам, родичам, укласти в рамку і поставити на стіл. Весільні фото прикрашають будь-який інтер'єр і радують око. Так що, на якому варіанті зберігання радісних спогадів варто зупинитися, вибирати тільки вам. 

Говорячи про весільні сувеніри не можна обійти увагою не менше популярні сьогодні фотомагніти. Останнім часом виготовлення магнітів на холодильник, з весільною фотографією стало майже модою. На фотомагніти ціни можуть коливатися в залежності від розміру, наявності декоративних вставок і багатьох інших декорів, але в цілому коштують вони не дорого, а виглядають прекрасно. Весільні магніти можуть бути виготовлені з пластикової та металевої основи. Іноді із зворотного боку таких магнітів мається підставка-ніжка, яка дозволяє виставити магнітик, як невелику фотографію на полиці. Це робить такий весільний сувенір універсальним.

В сучасній весільній моді є багато цікавих новинок, які дозволяють відобразити радісні моменти урочистої події. Альбоми, весільні фото, фотомагніти - все це прикрасить будь-який будинок, подарує багато приємних спогадів і надовго збереже пережиту радість.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин