завантаження...

Свято кохання. Де провести своє весілля

Свято коханняВесілля, як відомо, свято особливе. У багатьох воно взагалі буває тільки один раз в житті. І, природно, організувати і провести його хочеться так, щоб на все життя залишилися про нього самі яскраві, ніжні і приємні спогади. А значить, традиційна схема, що передбачає «подорож» по маршруту: ЗАГС - пам'ятні місця міста - зупинки для фотосесій - святкове застілля, навряд чи може бути прийнята, в якості ідеального варіанту.

Давайте трохи пофантазуємо. Як наповнити цей день незабутньої романтикою і зробити, дійсно, найбільш значущим і пам'ятним у житті? 

Існує чимало оригінальних варіантів організації торжества, і який з них оберете ви, в досить великій мірі залежить, як від вашого смаку, так і від розмірів, виділеного на проведення свята, бюджету.


Наприклад, можна сильно скоротити коло гостей і разом із запрошенням на урочисте одруження надіслати їм авіаквитки . Як вам подобається варіант, офіційна частина якого проводиться в міському РАГСі або Палаці одружень, а неофіційна - кількома годинами пізніше в затишному ресторанчику у старовинному кварталі Верони або на відкритій терасі кафе де-небудь на Єлисейських полях?

До речі, якщо ви вважаєте такий варіант весілля надто дорогим, то ви не зовсім праві. Все залежить від того, наскільки наперед ви стали готуватися до власного одруження. Якщо конкретні плани були прийняті місяці за три до призначеної дати святкової церемонії, витрати на переліт до місця вечері і назад будуть не настільки великі. Досить скористатися електронними ресурсами Інтернету і підібрати відповідний рейс.

Наприклад є спеціальна авиакасса онлайн, придбавши у якій авіаквитки, ви можете сильно заощадити. По-перше, квитки за три місяці до дати польоту продаються мало не в два рази дешевше. По-друге, ви можете скорегувати дату вильоту з урахуванням, що проводяться авіакомпанією, спеціальних акцій і супутніх їм знижок. По-третє, купуючи квитки «туди-назад», ви економите значні кошти на зворотні квитки, які дістаються вам по чисто символічній ціні.

А ось океану позитивних емоцій і приємних спогадів, який вам дадуть прогулянки по старовинних вуличках італійських чи французьких міст, де, здається, кожен камінь просочений романтикою, не купиш ні за які гроші. І святкова вечеря в колі родичів і друзів у невеликому затишному ресторанчику залишиться у вашій пам'яті самим приємним спогадом.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин