завантаження...

Тематичне весілля “Алые паруса”. Оформлення

весілля “Алые паруса”Сьогодні ми поговоримо про тему, пов'язану з морем. Йдеться про романтичне весілля, за основу ідеї якої взято сюжет книги А. Гріна «Алые паруса». У цій статті будуть розглянуті тільки ідеї по оформленню весілля.

Весілля «Алые паруса»: оформлення, декор, деталі

Весільний кортеж. В якості головного автомобіля весільного кортежу слід віддати перевагу автомобілю червоного кольору. Прекрасно виглядатиме червоний ретромобіль, прикрашений весільною атрибутикою. Червоним можна зробити весь кортеж. Ще один варіант: орендувати білі автомобілі та прикрасити їх червоними тканинами, квітами і морськими аксесуарами.

Оформлення місця проведення банкету. Варто підшукати ресторан або кафе з перевагою дерева в інтер'єрі - так простіше буде створити атмосферу корабля «Секрет», на якому відбулося весілля Ассоль і Грея. Однак, якщо є така можливість, краще влаштувати весілля на справжньому кораблі, яхті чи теплоході. Банкетний зал та плавзасоби все ж доведеться прикрасити, щоб вони були схожі на «Секрет».

Як прикрасити банкетний зал ресторану? Задрапувавши червоні тканини під стелею, можна створити асоціацію з червоними вітрилами. Як драпірування для стін краще вибрати тканину кольору морської хвилі. Вийде, що молоді та їхні гості знаходяться на палубі корабля «Секрет» з накритими на ній столиками; над ними - червоне вітрило, а навколо - синє море. Прикрасити сині драпірування можна фігурками чайок (по верху) і рибок (по низу). Якщо банкет проходить на воді, синє драпірування не потрібне, адже можна буде милуватися цією морською або річковою хвилею.

Інший декор для весілля «Алые паруса» пропонує нам сайт www.peterburg.ru: червоні стрічки на стільцях гостей, черепашки і морські зірки, риболовецькі сітки, канати, якір, білі в синю смужку скатертини, а також декоровані черепашками весільні келихи молодят, пов'язані червоною стрічкою.

Бажано виготовити декорацію головної корабельної складової - штурвала. Цю інсталяцію можна замовити у декораторів або навіть у меблевиків. Стійка зі штурвалом може бути зроблена з щільного картону, фанери або з дерева. Дана декорація буде використовуватися не тільки для прикраси залу і створення реалістичної атмосфери корабля «Секрет», а й, наприклад, для реєстрації та фотосесій гостей.

Деталі на весіллі "Алые паруса". Можна використовувати будь-які традиційні весільні елементи і аксесуари, але оформляти їх особливим чином і обігравати відповідно до концепції. Наприклад, наблизити до теми популярне сьогодні розпалювання весільної свічки «сімейне вогнище».

Варто придбати весільні свічки з морським дизайном або самостійно декорувати їх черепашками, а сам ритуал розпалювання свічок обіграти: запалюючи загальну свічку, молоді тим самим розпалюють вогонь маяка, який буде висвітлювати їм шлях і оберігати від труднощів. Не відмовляйтеся від звичних весільних традицій - просто шукайте можливість зв'язати їх з темою весілля. Наприклад, підготуйте бонбоньєрки у формі човнів або корабельних скринь, а замість звичної книги побажань купіть справжній корабельний журнал.

Весільні запрошення. Весільні запрошення повинні відображати тематику. Нехай на них буде зображено корабель з червоними вітрилами. 

Одяг молодих і свідків. Можна купити традиційні вбрання, але для сміливих і екстравагантних молодят це не варіант. Цікаве рішення для весілля в стилі «Алые паруса» - запозичити ідею нарядів зі старого радянського фільму з однойменною назвою. Наречена в ретро весільній сукні кольору слонової кістки і без фати, а наречений - у чорному костюмі і білій хустці замість краватки. Свідкові можна вибрати білий костюм, а для банкету приготувати йому морський комір і шапочку юнги. Свідкові підійде будь-яке плаття, але теж в стилі ретро - щоб не вибиватися із загальної картини.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин