завантаження...

Торт для світської вечірки

Світські раути і вечірки стали настільки звичним явищем , що їх можна вже віднести до повсякденних явищ . Природно влаштування таких заходів ставати все складніше , і не тому , що труднощі складають пошук приміщення , та й всієї організації , а тому , що кожен організатор знає , що вона неодмінно повинна відрізнятися , вибиватися із загального ряду. Популярність раутів і вечірок обумовлюється саме тим , наскільки оригінальними їх вдається зробити.

Це свого роду рекламні ходи , де піаритися не тільки основна тема вечірки , а й кожен запрошений на неї влаштовує само- піар. Знайти родзинку , влаштувати все так , щоб не тільки було ідеально , але і приваблювало надалі прийти сюди - це вимагає професіоналізму вищого пілотажу. Такий захід - це , перш за все , імідж , і щоб не вдарити обличчям в бруд , все має бути продумано , аж до дрібниць .

Наприклад , весільне торжество в сучасному розумінні , не що інше , як світський раут , з усіма витікаючими. Такий елемент , як світські весільні торти , має не номінальне , а ключове значення , бо на заході подібного роду від нього очікується багато. Природно має значення форма , розмір , зовнішній вигляд, і , звичайно ж - смакові якості. На весільному торті взагалі не прийнято економити , а вже якщо мова йде про весілля у світському суспільстві , так і тим більше.

Зазвичай для виготовлення таких тортів використовується рецептура французьких кулінарів , які славляться неповторними рецептами . Але взагалі , кожен кулінар завжди намагається створити щось своє , абсолютно неповторне . До речі , модна тенденція дотримання суворої дієти для підтримки фігури , висунула і тут свої вимоги до якості торта. Він повинен містити якомога менше калорій , при дотриманні всіх смакових і естетичних якостей.

Такий поважний підхід гідно оцінять світські левиці , так як ви запропонуєте їм те , що не дуже виходить за рамки дієти. Зовнішній вигляд для світського торта має першорядне значення. Тут не можна дозволити собі низького професіоналізму , і навіть фабричний варіант не підходить. Він повинен бути по- справжньому ексклюзивним за своїм зовнішнім виглядом , тому що його « близнюк » минулого світській вечірці сильно вдарить по вашому іміджу . Тому бажано навіть скласти такий собі мистецький проект світського торта , щоб остаточно підкорити серця своїх гостей.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин