завантаження...

Весілля, що потрібно врахувати?


Підготовка до весілля - досить трудомісткий і клопіткий процес. Необхідно все передбачити, підготувати, організувати і здійснити. Що ж необхідно зробити в першу чергу, а що може і почекати? Що потрібно для організації весілля. Як розподілити час так, щоб встигнути зробити все, що задумано? З самого початку, важливо, підготувати план дій. Скласти список, в якому будуть вказані майбутні справи. У кожного список буде свій, суб'єктивний. Однак є певний стандартний класичний набір заходів, які обов'язково будуть вказані в будь-якому переліку:

    - Подача заяви в РАГС. Заздалегідь необхідно визначитися з датою і часом одруження, скільки людей буде присутні на церемонії і т.д. Всі нюанси стосуються, безпосередньо, РАГСУ вам пояснять у самій установі. Можливо вас зацікавить виїзна реєстрація шлюбу.
   
- Розсилка весільних запрошень. Визначтеся, яку кількість гостей ви плануєте запросити. Запрошення можна оформити самостійно, або замовити (існують спеціальні фірми, які надають такого роду послуги). Розіслати їх можна поштою або вручити особисто. Гостей слід повідомити, як мінімум, за 15-20 днів до торжества. Свідки на весіллі обов'язковий атрибут, тому подбайте про їх виборі заздалегідь і не забудьте з ними домовитися.
   
- Весільні вбрання. Один з найважливіших і хвилюючих пунктів списку. Наречений і наречена повинні бути найкрасивішими на цьому святі життя. Саме тому підійти до вирішення даного питання слід дуже серйозно і відповідально. Не варто шкодувати час на відвідування різних весільних салонів і численні примірки. Неповторний образ молодят повинен здивувати і привести в захоплення всіх гостей весілля. Обов'язково продумайте всі дрібниці і нюанси: нижня білизна, букетики, бутоньєрки, обручки, все аж до шкарпеток нареченого.
 
  -  Рішення де провести весілля. Даний пункт залежить від ряду чинників: кількості гостей, пори року, а також від бюджету, який ви плануєте витратити. Визначившись з територією проведення заходу, далі необхідно продумати, як її прикрасити. Якщо немає бажання займатися цим самостійно, тоді має сенс запросити компанію, яка спеціалізується на оформленні весіль. Дуже красиво і чарівно виглядає прикраса банкетного залу повітряними кулями або квітковими композиціями. Продумайте і вирішіть питання, пов'язані з транспортом. Які автомобілі будуть присутні у вашому весільному кортежі, яких кольорів і марок. Також не забудьте про те, що будуть потрібні весільні прикраси на машини.
 
   - Тамада необхідний для того, щоб розваги гостей на весіллі були виконані професійно і зі знанням справи. Бажано вибирати тих, кого ви вже бачили в роботі. 

-  Фото-і відеозйомка. Продумайте, у кого ви будете їх замовляти. Виберіть музику, яка супроводжуватиме святковий захід (поекспериментуйте, придумайте щось незвичайне і неповторне).
   
- Весільний торт. Тут ви також можете проявити фантазію, зробити його на замовлення за власним бажанням і смаком.
 
   - Весільна подорож. Заздалегідь визначтеся з місцем проведення медового місяця. При необхідності підготуйте закордонного паспорта, візу і путівки. Звичайно ж, це дуже узагальнений список. Додатково ви його заповніть самі, кожен індивідуально. Біля кожного пункту обов'язково повинна стояти дата. Для того щоб встигнути здійснити задумане дотримуйтеся термінів вказаних в переліку і у вас обов'язково все вийде.

Удачі!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин