завантаження...

Весілля в стилі Стародавнього Єгипту

Весілля в стилі Стародавнього ЄгиптуТаємниче золото пустелі, вікова мудрість древніх пірамід, розкіш і процвітання однієї з найдавніших цивілізацій завжди зачаровують і розбурхують уяву. Так чому б не використати мудрість єгиптян для найважливішої події в житті двох людей: дня народження нової сім'ї? Варто перетворити весільне торжество в вишукане поєднання законним шлюбом могутнього, мудрого і мужнього фараона і прекрасною, блискучою і чарівною принцеси Єгипту.

Витончений одяг з найтонших тканин для нареченого і нареченої, стилізовані маски у вигляді богів Стародавнього Єгипту для гостей, зал, прикрашений пейзажами пустелі і стародавніми фресками, провідні церемонію жерці - таке весілля на все життя залишиться в пам'яті молодої сім'ї і її гостей. 

Однак не тільки зовнішній антураж перенесе вас в атмосферу найяскравішої світової цивілізації, але і проходження деяких реальних традицій того часу. Єгиптяни вірили, що створення сім'ї - священне. Чоловік до цього часу повинен бути готовий утримувати сім'ю і міцно стояти на ногах, а жінка - знати тонкощі сімейного життя, вміти управляти домашнім господарством і виховувати дітей.

Своє багатство і заможність чоловік доводив подарунками родині нареченої, перш за все - тваринами. На сучасному весіллі можна дати маски звірят дітворі і підліткам, щоб на церемонії «викупу» вони вихваляли нареченого перед батьками нареченої, який він мудрий і господарський, як вони його люблять і навіть заради його щастя готові перейти в нову сім'ю. Викуп закінчується згодою батьків нареченої на шлюб і передачею нареченої в руки в нареченого. 

Ще одна чудова традиція Стародавнього Єгипту - підписання шлюбного контракту, який в ті часи писали на спеціальних глиняних табличках. Можна заздалегідь скласти тексти «контракту» на спеціальних папірусах, які молодята урочисто зачитають на церемонії і за допомогою спеціального пера поставлять під ним свої підписи. Контракт можна скласти як в романтичному стилі - заповнити його клятвами про кохання, вірності і сімейному щасті, так і в гумористичному. Наприклад, наречений клянеться «ублажати прекрасну принцесу регулярно і якісно всілякими сюрпризами та подарунками», а наречена - «зустрічати чоловіка з роботи виключно в еротичній білизні і з гарячою вечерею в руках, щоб Великий Фараон завжди перебував у відмінному настрої і доброму здоров'ї».

Після укладення контракту молодятам необхідно обмінятися кільцями, однак не класичними обручками, які вони на офіційній реєстрації одягли на безіменні пальці. Для цієї традиції молодятам варто заздалегідь запастися ще однією парою кілець, тому жителі Стародавнього Єгипту надягали кільця на середній палець лівої руки. Вони вірили в те, що ліва рука ближче до серця, а через середній палець цієї руки відповідно проходить спеціальний «канал серця» або «вена любові». Таким чином, одягаючи один одному кільця на ці пальці, молодята «закільцьовуєвали» свою любов, роблячи її вічною.

Яскравою і незабутньою подією свята стануть традиційні єгипетські танці чоловіків з холодною зброєю, і східний танець живота у виконанні жінок. Можна використовувати як запрошених артистів, так і організувати танці у вигляді розваги для гостей, з бутафорською пластмасовою зброєю для чоловіків і пов'зками для жінок. 

Давній Єгипет зберігає в собі безліч секретів, і будьте впевнені, що ваше єгипетське весілля має всі шанси стати найяскравішим весіллям у світі. А якщо ви хочете бути ще ближче до Стародавнього Єгипту, замовляйте туры в Египет і проводьте церемонію у країні вічних пісків та древніх цивілізацій.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин