завантаження...

Весілля за містом: мрії чи реальність

Весілля за містомЗаміський банкет - це майже теж саме, що банкет у місті, хіба що площа побільше, програма може бути насищеною, та й гарячі страви не гріх приготувати на відкритому вогні. Безумовно, частина гарячих блюд може обійтися і подорожче ресторанних, але зате на закусках і інших складових столу ви, напевно, заощадите (хоча б тому, що в більшості заміських ресторанів і кафе дозволяється привозити і проносити з собою алкогольні та безалкогольні напої). Не доведеться платити і за оренду залу.

Якщо ви обмежитеся замовленням банкету у місцевого ресторанчика, то додаткових витрат не буде. Інша справа, якщо ви вирішите розташуватися на непристосованій для цього галявині. Тут будьте готові до необхідності замовлення та оплати пересувної кухні, спеціальних меблів, посуду і різних холодильників-контейнерів, що дозволяють зберегти ваші страви в первозданному вигляді. Так само як і оплатити (в прайсі це звичайно окремий пункт) роботу офіціантів, кухарів та іншого обслуговуючого персоналу. У міському ресторані обслуговування входить в основний рахунок.

У травні, коли сезон лише починається, керівництво більшості майданчиків із задоволенням піде вам на зустріч у виконанні різних ваших побажань. Крім того, частину бонусів вони запропонують самі (навіть натякати не доведеться!). Так, ряд котеджних ресторанів готові надати істотні знижки на розселення гостей, заміські ресторанчики безкоштовно прикрасять зал, а дехто готовий навіть піднести в подарунок весільний торт, щоб ваша свадьба за городом вдалась...

Не варто сумніватися й у кваліфікації фахівців. На сьогоднішній день робота у великих і іменитих заміських ресторанах набагато престижніша і вище оплачується, ніж робота в міських ресторанчиках середньої руки. Віртуози бару під гучні оплески присутніх або під спалахи вуличних феєрверків покажуть вам справжнє шоу з розливу шампанського, змішування коктейлів і т.д. Одне але - далеко не кожен ресторан, отямившись від зимової сплячки, готовий закрити заклад «під спец. захід ». На жаль, сьогодні при істотних скорочення рекламних бюджетів, інформацію про більшість заміських ресторанів знайти не просто, також можна самостійно об'їжджати вибраний і зручний для вас напрям.

Ніяких обмежень і в програмі - стрибайте, лазьте по канатних дорогах, покоряйте місцеві піки, шукайте заховані в найближчих болотах скарби. Бажаєте танці на терасі, а можливо віддасте перевагу просто полежати в шезлонгах на березі ще прохолодного, але вже залитого сонцем затоки?

Кажуть, при правильно організованій програмі все зайве випите миттєво випаровується, адже час, проведений на свіжому повітрі не тільки тягнеться плавно, а й дарує масу вражень на одиницю часу. Зустріч з білкою для сучасного городянина вже подія, а що вже говорити про «екскурсії» по лісі на квадрациклах або, деякі навіть на живих конях.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин