завантаження...

Весільна церемонія в будь-яку пору року

Як у природи немає поганої погоди , так і для весільного заходу немає такої пори року , яке б не підходило для одруження , головне - це обопільне бажання закоханих одружитися , яке ні в якому разі не варто відкладати унаслідок несприятливих погодних умов.
Весілля влітку. Літні весілля безперечно хороші тим , що є можливість провести незабутнє свято на свіжому повітрі. Для виїзних весіль на природі в літній сезон , не існує ніяких обмежень. Досить передбачити водонепроникну завісу , на випадок дощу , яка при вмілому декоруванні живими квітами і урочистими стрічками , може бути центральною прикрасою найромантичнішого приводу для свята.
Соковита зелень , пахучі квіти , яскраве сонце , літнє блакитне небо , вкрите серпанком - створюють воістину життєрадісну і урочисту атмосферу весілля !
Весілля восени.  Осінь - традиційний період весіль , старий звичай , пов'язаний із закінченням головних сільських робіт , збором врожаю і достатком продуктів для святкового столу.
Романтичні натури найчастіше вибирають святкування весілля в золоту осінь . Коли сама природа створює багате оздоблення для проведення свята . Білосніжна сукня нареченої на тлі вогняних фарб осені і малинового заходу , залишається в пам'яті кожного , особливо нареченого. А найтонші аромати пожовклого листя, надають весіллю особливу пікантність .
Весілля взимку.  Кажуть , весілля в зимовий час проводять ті , хто запізнився подати заяву на реєстрацію шлюбу восени - аж ніяк . У зимовий період року найпростіше зібрати біля святкового столу всіх бажаних і дорогих гостей . Іскристий сніг , пронизливе сині небо , свіже морозне повітря , рум'яні обличчя молодят спокутують всі недоліки зими .
Весілля навесні.  Ніщо так не підкреслює ніжну красу нареченої , як цвіт  вишні , черемхи і бузку ! Солодкі весняні аромати , усміхнене  сонце , свіжа зелень дерев та  погода в Житомире  натякають на початок нового життя , ще більш щасливого.
Але навіть якщо , закохана пара бажає зв'язати себе узами шлюбу в теплу пору року , коли за вікном зима , можна полетіти в жаркі країни і влаштувати весільну церемонію під шепіт хвиль теплого океану.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин