завантаження...

Весільна відеозйомка

весільна відеозйомкаВи твердо налаштовані зробити ваше весілля незабутнім, такий, щоб пам'ять про нього зберігалася не тільки вами, але ще й вашими дітьми та онуками? Тоді весільна відеозйомка - це краще рішення для вас! 

Відеозйомка весіль може бути різною, існує як мінімум три її види: цифрова відеозйомка, VHS і супер-VHS. Перший вид - найбільш новий і, відповідно, більш якісний, два останні - для тих, хто віддає перевагу більш економічним варіантам. 

Якщо ви вже точно знаєте, що будете замовляти весільну відеозйомку, то вам буде цікаво дізнатися, що на сьогоднішній день існує можливість не просто зберегти ваше одруження на плівці, але ще й зробити з цього справжній художній фільм, при створенні якого будуть використані спецефекти і відеомонтаж . Але при цьому потрібно враховувати, що ціна за таку відеозйомку зросте. 

Спецефекти відеозйомки весіль:
- Комбінована зйомка, 
- Прискорена або уповільнена зйомка, 
- Звукові ефекти і музичний супровід, 
- Комп'ютерна графіка, 
- Великі плани, 
- Вставки з кінофільмів та мультиплікація. 

 Використовуючи доступні спецефекти, ви зможете зробити свій весільний фільм практично витвором мистецтва, до того ж це дозволить вам стати трішки ближчим до голлівудських зірок кінематографа. Погодьтеся, це приємно! 

Ціни на весільну відеозйомку 

весільна відеозйомка Вартість відеозйомки весіль прямо пропорційна складності відеомонтажу та кількісті робочих годин оператора. 

У середньому тривалість робочого дня оператора становить при зйомці весіль 6-10 годин. Природно, кожен оператор оцінює свої послуги по-своєму.

Важливі моменти при замовленні весільної відеозйомки 

Заздалегідь обговорюйте тривалість майбутнього фільму, це, по-перше. По-друге, не варто думати, що головна ознака хорошого відеооператора - це величезна камера поруч з ним. Прогрес дійшов до того, що якість фільму абсолютно не залежить від розмірів операторської оптики. І, по-третє, якщо ви вирішили заощадити і запросити для фото-і відеозйомки тільки одного фахівця, то краще цього не робити, тому що якість матеріалу, швидше за все, вас розчарує.

Приймаючи рішення про замовлення відеозйомки, звертайтеся в спеціалізовані агентства, в яких завжди є кілька фахівців, що займаються професійною відеозйомкою весіль.

весільна відеозйомкаВесільна відеозйомка - справа професіонала 

  Якщо ви думаєте, що весільна відеозйомка полягає тільки в тому, щоб правильно тримати камеру, а тому довірити її можна будь-якому адекватному родичу або гостю, то ви сильно помиляєтеся. Фото і відеозйомка вимагають не тільки спеціальної апаратури, але ще й професійного досвіду і навичок, які приходять далеко не відразу. 

Ще один аргумент на користь професіоналів: процес відеозйомки весіль є дуже трудомістким і складним, тому навряд чи той гість, якому ви вирішите довірити цю важливу справу, зрадіє можливості працювати там, де всі інші відпочивають.

 Найкращий спосіб забезпечити відмінну весільну відеозйомку, а також фотосесію - це запросити відеооператора і фотографа, які вже працювали в парі, адже це дозволить їм створити прекрасну атмосферу, непомітно спрямовуючи в потрібне русло все, що відбувається, знаходити найбільш вдалі ракурси і представляти вас і ваших гостей в найкращому ракурсі.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин