завантаження...

Весільне фото. Вибираємо майстра

Весільне фотоДовгі місяці підготовки, нескінченні дні покупок і ночі переживань, нарешті, пройдені. І ось він: знаменний день, година пік, початок нового відліку, весілля. Ці хвилини такі довгоочікувані, але невблаганно швидкоплинні. Так і хочеться сказати: «Зупинись, мить, ти - прекрасна!»
Зберегти, хоч і на папері, найкрасивіші і щасливі моменти торжества - завдання, з якою впорається професійний весільний фотограф.

Кілька критеріїв допоможуть молодим людям зробити правильний вибір серед величезної кількості кандидатур. 

1. Відгуки про роботи майстра 

Найцінніші рекомендації дають близькі люди. Відгуки в Інтернеті або на сайті фотографа, будьте впевнені, смислового навантаження не несуть, на них не можна покладатися. Особливо, якщо не вказано контактний телефон. Наявність номера телефону теж не означає, що відгук правдивий, необхідно не полінуватися і подзвонити, щоб особисто переконатися: весільний фотограф - професіонал своєї справи.

2. Оцінка портфоліо 

Знімки повинні бути з різних подій. Весілля взимку і влітку, в ресторані і під відкритим небом, денний час та вечірній, пейзажі, портрети, постановочні фото і т.д. Також було би добре, якби у фотографа була така послуга, як друк на холсте - це також додасть оригінальності фото. При вигляді однакових ракурсів, місць, одноманітних фотосесій - потрібно розуміти, що автор не стане оригінальничати і у вашому випадку. Весільний фотограф повинен спеціалізуватися на весіллях. Численні фото з хрестин, ювілеїв та інше - повинні насторожити майбутніх молодят.

3. Тактика ведення переговорів.
При першій телефонній розмові можна відразу визначити, чи знайдете ви спільну мову з фотографом. Спочатку він уточнить, яка дата вас цікавить, і упевниться, чи вільний він у цей день. Всі козирі майстра криються в його роботах, а не в умінні хвалити себе. Гідний весільний фотограф не почне прикрашати свої ідеї по телефону, а запросить на зустріч, щоб особисто визначити сюжет, підібрати цікаві вам ідеї, знімки, запропонувати власні знахідки і т.д.

4. Що він сам очікує від вас?
Весільний фотограф повинен уміти знімати так, щоб його ніхто не помічав. Хороший майстер не буде відволікати молодят з приводу і без, вимагати посміхатися, присісти, розвернутися на 3 см, розправити пальці і інші дрібниці в розпалі весілля. Він повинен чітко виділити час для фотосесії і заздалегідь узгодити з молодятами, коли можна «вкрасти» їх для цього. У професіонала є все необхідне обладнання для роботи. Якщо фотограф каже, що йому може знадобитися подовжувач або додаткове освітлення (коли ви хочете «серпанок») - не потрібно з ним зв'язуватися. Швидше за все, ці вимоги будуть переслідувати вас весь день. Хоч весілля - це свято, фотограф знаходиться на роботі. Не зв'язуйтеся з тим, хто заздалегідь вимагає наявність алкоголю на його столі. Часті перекури теж не сприяють відмінному результату.

5. Особисте сприйняття
Справжній профі буде вести себе дуже тактовно і непомітно. Він цікавиться і більше слухає, ніж говорить. Хороший весільний фотограф представить не кількість, а якість і різноманітність своїх робіт. Кожне фото не схоже на інше, в ньому ховається сенс і відчувається натхнення автора? - це хороший весільний фотограф.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин