завантаження...

Весільне торжество в сауні

Весілля в сауніНаближається весільне торжество, а ви все ще не вирішили де його святкувати. У ресторані не приваблює, дуже звичайно, а хочеться екзотики. На природі влаштувати торжество, так погода не дуже сприяє. Адже в мріях, весілля, це особисте і особливе торжество.

І так, ви задумалися і не знаєте, що ж таке придумати. Є вихід, давайте розглянемо весільне торжество в сауні. Так, так, ви не помилилися - саме в сауні. Зараз багато прекрасних саун, де є не тільки сама сауна , а також є басейн і урочистий зал.

Звичайно, треба подумати, як цю ідею сприймуть гості. Якщо у вас молода і заводна компанія, то вона, безсумнівно, вас підтримає. Як організувати таке весілля, так, як і будь-яку інше, тільки тема особлива. Скажімо, ви на Гаваях, і святкуєте весілля на березі моря. Прикрасити сауну в гавайському стилі досить просто, необхідно велика кількість квітів. Так, тут необхідно продумати вбрання, воно повинне бути легким, повітряним, нагадуючи пляжне. Адже, не будемо забувати, що в сауні є басейн, так там можна купатись. Тому не варто забувати про красиві купальники. Тут не обійтися без тамади і музикантів, вони необхідні як атрибути весілля. Одне варто врахувати, пити на такому весіллі багато не рекомендується, а то, може статися, що в кінці весілля когось не дорахувалися, все ж тут є басейн. А скільки веселих розіграшів і конкурсів можна організувати для гостей.

Так ось, напевно, варто подумати про таке весілля. До того ж воно може обійтися дешевше, ніж ресторан або виїзд на природу. Ви можете сказати, що сауна не може вмістити велику кількість гостей, так може і не треба запрошувати всіх, а тільки найближчих. Та й не всі наважаться на таке весілля. Не всі поділяють любов до басейнів і саун. Хтось скаже, що він йде розважатися, а не митися. Все вірно. Але останнім часом такі весілля стали користуватися попитом. Значить, хтось вважає їх цікавими для себе.

У цих весіллях є дійсно тільки один недолік, обмежений простір і деяка специфіка, наявність басейну і сауни. Але сауна може бути дуже затишною і комфортабельною, до того ж, деякі vip сауны Санкт-Петербурга досить місткі. Де ще наречений зможе показати свою наречену в найвигіднішому вигляді своїм гостям. Тут можна одягнути наречену в красивий купальник, прозоре плаття, це зробить наречену такою сексуальною і привабливою. Всі будуть заздрити нареченому. Та й сам наречений зможе продемонструвати свою атлетичну фігуру. Це буде свято красивих і здорових молодих людей.

Так, на такому весіллі можуть бути присутніми і діти, вони звичайно з ентузіазмом будуть плескатися в басейні. Так що варто подумати, якщо ваші гості не будуть проти такого весілля, те, що може бути краще весільного торжества в сауні з басейном. Тут немає етикету, все дуже просто і красиво. Наряди ні до чого не зобов'язують, без претензій. Адже це весілля, по суті, таке ж, як на березі моря. Тому можна веселитися і плескатися в басейні. Подумайте про таке весілля.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин