завантаження...

Весільні келихи

весільні келихиНаближається довгоочікуваний день весілля. Всі, кому пpихoдилocь виcтупaти в poлі молодят, a тaкож батьки молодят і інші родичі  відмінно знaють, скільки клопоту готує майбутнє свято. Адже цей дeнь - єдиний, і молодим, ocoбливо нареченій, хoчeтьcя виглядати особливо чарівно.

Потрібно обов'язково пpoдумaть безліч дрібниць про які всі знають, але часто забувають напередодні весілля. Наприклад, про такий важливий пункт як весільні келихи для шампанського. Пропонуємо поговорити і розібратися, що ж у них важливого.

Весільні келихи анітрохи не відрізняються від звичайних келихів, з яких ми п'ємо вдома або в ресторані. У весільній плутанині про фужери згадують в останній момент. Найчастіше на прогулянці використовують одноразові стаканчики, а якщо використовують келихи, то ті, що залишилися ще з "радянських часів" - дістали з антресолей у мами-тата, з верхніх шаф сервантів. І так же буває в більшості наших родин. Більш відповідальні заздалегідь дістають келихи, щоб були і на реєстрації, і на прогулянці і для биття на щастя. Для биття на щастя підійдуть і такі келихи, яких не дуже шкода. 

Але для фотографій, для банкету  неодмінно потрібно купити красиві келихи. Якщо ви мешкаєте в місті свадьба херсон, то келихи можна і потрібно купувати у великих гіпермаркетах, спеціалізованих магазинах, весільних салонах: там і вибір великий і ціна трохи менша. Проте там часто пропонуються стандартні і прості келихи.

А так хочеться чогось витонченого і дивовижного. До вибору фужерів варто поставитися серйозно. Це єдиний аксесуар, який не схильний до старіння, і який ви зможете використовувати в житті. Саме ці келихи будуть вас радувати багато років під час усіх сімейних свят. 

Весільні келихи: досвід Європи

У Європі та Америці келихам відводиться важлива роль, адже з ними молодят фотографують весь день, келихи там зазвичай прикрашають в тій же гаммі що і загальний стиль весілля. Практично на кожному весіллі в Європі на келихах молодят є гравірування імен та дати весілля. Ця дрібниця робить келихи єдиними та унікальними, як пам'ять про самий хвилюючий  день у вашому житті. Якщо уважно подивитися, на іноземних сайтах з'явилася тенденція робити на весільних келихах не просто гравіювання імен та дати весілля, а ще й монограми. Монограми це символ, який складається із сполучених між собою перших літер імені та прізвища молодої пари, виглядає це дуже ефектно й сучасно.

Весільні келихи в Україні

У наших містах, на жаль, дуже мало фірм, які роблять якісні гравіювання на келихах. Проте з приходом Інтернету багато чого стало набагато доступнішим. Так, наприклад, ви можете подивитися які бувають дивовижні весільні келихи на сторінках Інтернет магазинів. А келихи, які сподобалися можна замовити собі на весілля. 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин