завантаження...

Весільні листівки - важливий атрибут весілля


Весільні запрошувальні  листівки є настільки ж важливими, як і весільні вітальні. Як останні є проявом ваших почуттів, поваги і побажань на адресу молодих, так і молодята запрошують гостей, підкреслюючи важливість і урочистість цього дня для них. Особливо цінні такі листівки, в яких поздоровлення написані вами особисто від руки. Але навіть, якщо текст уже надрукований, не забудьте підписати його своїми іменами. Як же правильно оформляти і підписувати весільні листівки?

При оформленні весільної листівки потрібно включити всі свою фантазію та оригінальність, щоб ця  открытка подруге  виглядало урочисто і барвисто. Дизайн можна вибрати будь-який: це може бути яскраве і помітне оформлення, а може бути просте і стильне з обручками.
Запрошувальні листівки на весілля зовсім не повинні бути абсолютно однаковими. Для родичів і близьких друзів можна вибрати більш тепле оформлення, а для знайомих і колег більш строгий дизайн. Особливо, якщо мова йде про якихось офіційних осіб, то як не можна, до речі, будуть листівки в строгому діловому стилі.

Приблизно в такому ж дусі варто оформляти і сам текст запрошення. У першому випадку, краще вибрати епістолярний тон, із застосуванням різних кольорів і каліграфічних шрифтів у різних смислових фразах. А от у другому випадку, стиль повинен бути максимально стриманим і коротким, при цьому містити всю необхідну інформацію.

На сьогоднішній день продається величезна кількість запрошень-листівок, оформлених у різних стилях, з уже готовим текстом. В даному випадку вам залишається тільки вписати імена запрошених, дату, місце і час проведення, а також поставити свої підписи.
Але набагато оригінальніше виглядають листівки, написані молодими від руки. У такому разі, дуже важливо - правильно скласти текст запрошення. Категорично виключаються будь-які помилки, будь то орфографічні, пунктуаційні або стилістичні. Незалежно від стилю, текст повинен бути оформлений красиво і містити всі необхідну для гостя інформацію.

У наш час фінансових труднощів зовсім не зайвою буде прохання підтвердити запрошеними свою присутність на торжестві.
Перед тим, як відправляти листівки, не забудьте підібрати до них конверти, які будуть повністю їм підходити як: за розміром і за стилем оформлення.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин