завантаження...

Весільні машини, автомобілі, лімузини та автомашини на весілля


Важливою ланкою в складному ланцюжку організації весілля є вибір весільних автомобілів. Мерседеси, лімузини, джипи. На чому ж зупинити свій вибір? Це питання, як правило, є головним для наречених.

При виборі машини на весілля треба чітко уявляти Ваш весільний маршрут, тому найрозкішніший лімузин на вузьких вуличках або гірському серпантині стане причиною втрати часу в силу своїх габаритних розмірів, це по-перше.

По-друге, лімузин - дорога машина - її прокат коштує від 70 доларів на годину і вище. При цьому потрібно враховувати, що замовлення такого лімузина робиться мінімум на 4 год. Тому треба чітко розрахувати весільний бюджет, щоб грошей вистачило на всі весільні послуги і замовивши шикарну весільну машину ви не залишилися без шикарного весільного плаття або гідною тамади. Отже, ми з'ясували, що треба правильно розставляти пріоритети.

Мерседеси на весілля - це дуже хороший вибір для весільного кортежа- 600, Е класу, білі, чорні сріблясті. Зазвичай, молодята вибирають білі машини. Вартість весільних мерседесів становить від 15 до 25 доларів за годину, врахуйте також вартість за  моторное масло Mannol. Все більш популярними на весіллі стають крайслери 300 с.

При виборі весільних авто треба звертати увагу і на господаря весільної машини. Головне, щоб він був позитивною і доброзичливою людиною, і розумів, що везе людей, у яких сьогодні весілля, а не учасників гонки формули 1.

Ще одна важлива порада: оптимально буде, якщо прикраси на весільну машину Вам запропонує сам водій, тому що він знає, як прикрасити машину швидко, красиво і зі смаком. Адже не секрет, що стрічки і кульки прив'язані до весільної машині на швидку руку квапливих свідків з ранку - до обіду вже будуть прикрашати дерева і фасади вашого міста, а не ваш весільний автомобіль. Як правило, у водіїв є кілька варіантів прикрас на весільну машину. Можна спробувати знайти і ексклюзивні весільні машини, головне, щоб у них був гарний технічний стан.

Хороший варіант при виборі машин - замовлення весільних машин у фірми, організуючої ваше весілля, в цьому випадку у вас з'являється 100% гарантія, що машини приїдуть до призначеного часу. По грошах подружжя не переплатить, але зате довірять всі питання і турботи по організації весілля фірмі, організуючої все весілля.

Гарного Вам весілля і романтичного автопробігу в шикарних весільних автомобілях!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин