завантаження...

Весільні поради або як не зіпсувати весілля

Весільні порадиВесілля - це свято, яке трапляється не кожен день в житті, і молодята хочуть, щоб воно пройшло правильно і цікаво. Найчастіше для організації весілля та розважальної програми наймаються сторонні люди зі спеціальних сервісів, а, значить, рідні та друзі мало беруть участь в процесі організації весілля.

Як зробити так, щоб весілля було святом і не зіпсувати його? Є кілька порад, які вам допоможуть при організації такого заходу. 

Перш за все, варто задуматися про економіку. Весілля тягне за собою великі витрати, тому, щоб у вас залишилися гроші на несподівану ситуацію, всі витрати необхідно скоротити. Методи та шляхи скорочення витрат вибирати тільки вам, але і тут є деякі рекомендації.

Якщо ви запросили на весілля свідків, підготуйте їх заздалегідь, тому що роль свідка досить відповідальна. Свідки вимагають певної підготовки, тому проведіть з ними кілька занять. До речі кажучи, ви також можете подивитися відео одруження, щоб не схибити в РАГСі.

На весіллі переважно проводять кілька танців. У першу чергу - це танець чоловіка і дружини. Якщо ви хочете вразити оточуючих своїм танцем, то вчитися їм треба заздалегідь. Варто зауважити, що ваш перший танець як подружжя повинен відповідати вашому темпераменту. Так вам буде спокійніше його танцювати, наприклад повільний романтичний танець, або рухоме танго.

Варто також відзначити, що не варто розрізати весільний торт таким чином, щоб їстівні фігурки нареченого і нареченої потрапили гостям. Гостям буде неприємно їсти такі шматочки фігурок. Також необхідно виключити розрізання весільних лебедів, якщо вони розташовані на торті замість фігурок молодят.

Заздалегідь приготуйте кілька тостів на весілля, щоб не виглядати безглуздо, коли будете промовляти придуманий тост на льоту. Якщо ви не хочете витрачатися на весільний альбом, можна зробити його власноруч, отримавши оригінальний альбом.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин