завантаження...

Весільні столові прилади. У чому особливість?

Столові прибори здавна відігравали важливу роль в сервіровці столу. Як тільки людство пізнало секрети виготовлення золотих і срібних виробів, ці благородні метали стали незамінним елементом у виготовленні столових приладів. У Середні століття ножі і ложки не просто сяяли позолотою, але инкрустировались дорогими каменями. Знати могла користуватися золотими , бронзовими приладами, а також ложками зі слонової кістки та порцеляни.
У наші дні столових приладів приділяється не менше уваги. Проте найбільш поширені прилади з хромонікелевої сталі. Колись сяйво і блиск ножа говорили про його цінності. Тепер мода часто змінюється: сьогодні навіть матові прилади - це далеко не погане виконання, а . навпаки , модна тенденція.

Залежно від місця святкування весілля будуть змінюватися і столові прилади - наприклад на посуд  Гипфел . Оскільки в останні кілька років поширилася мода на святкування весіль у різних стилях , то особливу увагу необхідно приділяти і сервіровці столу . У приготуванні сценарію для весілля в певному стилі весільне агентство звертає увагу на декорації залу , костюми молодят і гостей , оформлення квітами . Варто також звернути увагу і на столові прилади , оскільки вони теж беруть участь у створенні потрібного настрою.

Щоб вибрати відповідні столові прилади, знадобляться деякі історичні відомості . Спочатку форма столових приладів змінювалася з практичних міркувань . Наприклад , гострі ножі у Франції часто використовувалися знаттю для колупання в зубах, що викликало обурення Короля - Сонця. З його легкої руки ми досі користуємося ножами з заокругленим лезом. Вилки , які були відомі давньогрецької знаті , заборонялися в Середні століття - іменувалися вони знаряддям диявола. У XVIII -XIX століттях відбувається прорив в кулінарії , що поширився і на столові прилади. Тоді прилади придбали практично ту ж форму , що й сучасні екземпляри.

Майже всі весільні прилади не відрізняються від приладів для інших урочистих подій , крім ножа і лопатки для весільного торта. Проте весілля в стилі Середніх століть або Римського Двору повинні відображатися не тільки в нарядах , але і в сервіровці столу . Якщо проводиться весілля у садибі XVII століття в стилі , який задає атмосфера садиби , то , швидше за все , вилки для рибних страв і закусочні вилки повинні бути відсутніми.

Також відрізняються прилади різних століть і дизайном. Одні - багато інкрустовані, з хитромудрими візерунками , інші - мінімально прикрашені , елегантно прості . У сервіровці столу на весіллі в староруської стилі можна використовувати навіть дерев'яні розписні прилади. Одним словом , щоб відобразити дух часу, в якому святкується весілля , необхідно врахувати все до дрібниць , в тому числі і предмети сервіровки столу.

Єдині прилади , які завжди поза конкуренцією - це лопатка і ніж для торта. В незалежності від стилю і місця святкування весілля , вони повинні бути якщо не прикрашені , то спеціально зроблені для весілля. Вони можуть включати весільну символіку і гармонійно поєднуватися з іншими елементами сервіровки.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин