завантаження...

Весільні торти на замовлення: вибір


  
Весілля - це чарівне свято радості та любові. Не дивно, що жодна подія в житті людини не святкується з таким шиком і розмахом. Головні атрибути свята - кільця, квіти, наряди і, звичайно ж, чудовий багатоярусний торт, який став уже символічним.   Розрахувати необхідну вагу готового торта дуже просто. На кожного з гостей має припадати приблизно 150 грамів, а значить, для заходу з 50 запрошеними вага торта становитиме 7,5 кілограм. Виходячи із загальної маси, слід визначитися з формою майбутнього кулінарного шедевра. Якщо один пласт важить більше п'яти кілограм - має сенс замовити багатоярусний торт. В іншому випадку коржі будуть продавлювати один одного.

Тематика
 
Оформлення весільного торта обмежене тільки побажаннями клієнта і фантазією майстра! Класичні теми - голуби, лебеді, кільця зараз вже нікого не дивують. Але і в оформленні тортів існує своя модна тенденція. Наприклад, замовити фігурки нареченого і нареченої з урахуванням специфіки їх весільних костюмів. Коли оформлення торта аж до кожної дрібниці повторює деталі одягу і прикрас оригінальних закоханих - видовище виходить воістину казковим і вражаючим! Такий торт гостям запам'ятається на все життя.

Особливою популярністю користуються торти з гумористичним оформленням, прикрашені фігурками героїв кіно або мультиплікації, парними фігурками звіряток чи птахів.

Начинка
 
Враховуючи специфіку торжества, краще відмовитися від важких маслянистих кремів і зробити вибір на користь легкого бісквіта. Він добре тримає форму навіть у спекотний літній день, не кришиться, а також його легко комбінувати з різними начинками: шоколадом, горіхами, фруктами, йогуртом. Для різноманітності можна замовити різні за смаком коржі в одному торті. Тоді кожен з гостей зможе вибрати те, що припаде йому до смаку. Можна також придбати детские торты на заказ, які стануть в нагоді для гарного настрою маленьких гостей.

 Рекомендації:

 - Якщо фірма-виробник здійснює доставку тортів - неодмінно скористайтеся цією послугою. Транспортування такої складної і тендітної конструкції - ціле мистецтво.
- Замовляти торт потрібно як мінімум за два тижні до планованого торжества.
- Постарайтеся вибрати торт з найменшим вмістом харчових барвників. У великих кількостях вони можуть спровокувати алергічну реакцію.
- У спірних питаннях прислухайтеся до думки експерта - кондитера. Спираючись на свій досвід, він допоможе вам вибрати і втілити в життя справжній кулінарний шедевр!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин