завантаження...

Весільний банкет. Особливості його організації


Весільний банкет - це завершальний етап торжества. Під час його проведення гості та молодята не тільки заповнюють втрачені сили від подорожі по красивих місцях і фотографування на їх місці, але і стають учасниками розважальної програми і всіляких конкурсів, організованих професійним ведучим. Де і як краще організувати весільний банкет, розглянемо далі.

Организация банкетов  на дому вважається неактуальними, оскільки в такому випадку додається занадто багато клопоту. По-перше, доведеться самостійно займатися купівлею продуктів і приготуванням страв з них. По-друге, сервірувати стіл на чималу кількість гостей - це втомлює. По-третє, після самого застілля виникне необхідність досить серйозного прибирання (від миття посуду до прання скатертин). Щоб позбавити себе від всіх непотрібних турбот, набагато правильніше буде скористатися послугами кафе чи ресторану, які візьмуть всі турботи по організації банкету на себе. Вам лише необхідно заздалегідь звернутися до адміністратора закладу і обговорити з ним всі необхідні питання.

Які страви повинні бути присутніми на столі?

Весільний стіл повинен складатися з таких страв: закуски, основні страви, салати, м'ясна і сирна нарізка, фрукти, напої, алкоголь і весільний торт. Займаючись складанням меню, потрібно враховувати смакові переваги гостей, щоб ніхто не залишився голодним. Можливі варіанти салатів: овочеві (з маслом і майонезом), рибні, м'ясні. Основні страви мають бути представлені у вигляді м'яса і риби, щоб гість міг вибрати блюдо до душі. Закуски зазвичай являють собою канапе і бутерброди з різною начинкою. З напоїв на столі буде оптимальним такий набір: вода з газом і без, газований солодкий напій, сік. Алкоголь - це обов'язкова складова весільного банкету. Знадобляться горілка, шампанське і вино, тому що у багатьох людей різняться смакові пристрасті.

Як проводити розрахунок порцій?

Розрахунки проводяться наступним чином:


     Салати - 100-150 грам на людину;
     Основні страви - 1 порція або 150-200 грам на людину;
     Сирна та м'ясна нарізка - по 50 грам на людину;
     Закуски - 50 грам на людину;
     Торт - 100-150 грам на людину;
     Алкоголь - 3 пляшки горілки, 2 пляшки шампанського, 2 пляшки вина на 10 осіб.

При організації банкету адміністрація ресторану зазвичай дозволяє приносити свої спиртні напої, що дозволяє заощадити значну суму грошей. Також деякі заклади пропонують безкоштовно прикрасити банкетний зал, що також стане приємним моментом для вашого гаманця.

Вибираючи банкетний зал, обов'язково зверніть увагу на його площу. Вам повинно вистачити місця не тільки для сидіння за столом, а й для танців і проведення конкурсів.

Резервувати зал для весільного банкету необхідно за 3 тижні до торжества, щоб можна було вносити деякі корективи в меню або змінити кількість гостей за потребою.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин