завантаження...

Весільний гітарист


Отже, ваше весілля вже зовсім не за горами і ви точно вирішили для себе, що воно повинне бути самим душевним у світі. У цьому випадку, запросіть весільного гітариста - це відмінна ідея. Він може зробити ваше свято по- справжньому оригінальним і чуттєвим.

Цікаво те , що  гитарист видео  - це варіант цілком і повністю безпрограшні . Адже гітара - інструмент універсальний. Для класичного весілля, з танцями, караоке і пишним, веселим урочистим банкетом на честь молодят відмінно підійде бард, який не просто буде грати, але ще й виконає улюблені і знані всіма пісні.

Якщо ви оригінальні молоді люди і вже давним-давно, ще з ранніх пелюшок, втомилися від подібного формату весіль, які постійно закатували ваші близькі і далекі родичі - можна запросити класного гітарника, який виконуватиме неформальну музику. Але цей варіант підійде тільки для такого ж формату весілля.
Ну а якщо ви хочете провести найоригінальніший на Землі весільний перформанс, то електро -гітара в стилі прогресив- мета або ж спід- кантрі дуже вам підійде. Але врахуйте, що ці стилі музики досить специфічні і створять потрібну атмосферу тільки в тому випадку, якщо гості поділяють ваші музичні смаки та уподобання.

Тепер давайте поговоримо про те, як правильно вибрати гітариста на весілля і не наробити прикрих помилок. Отже:

- «Заводи стоять, одні гітаристи кругом!» , - відмінна приказка. Якраз про наш випадок. Зрозумійте, що гітарист - це навіть не тамада, а набагато більш популярна професія. І закон людської природи говорить, що чим популярніше заняття - тим більше в ньому халтурників і тільки лише п'ять відсотків зайнятих у справі людей можна назвати успішними профі. Вам потрібна саме така людина, якщо ви хочете не просто порадувати гостей, але і створити атмосферу особливого свята, а не посиденьок перед багаттям в юності.
                                  
-  Краще всього, якщо це буде вже відомий і успішний гітарист, який грає в якійсь групі (не важливо, про електрогітару ми зараз говоримо, або про акустику). Така людина профі і до своєї справи відноситься відповідно. Тому навряд чи ви зіткнетеся з певними труднощями або «дитячими» хворобами його творчості, що дуже важливо в організації весілля.

- Обов'язково зустріньтеся з вашим виконавцем попередньо. Вам потрібен профі, а не молода людина в брудній косухі і кедах, який прийде до вас на весілля і почне пити коньяк, виконуючи ддт. А професіонал ніколи не з'явиться до замовника (навіть на попередню зустріч ) неохайно одягнений чи погано доглянутий. Всі артисти знають це правило і тільки пофігісти або ж халтурники ставляться до нього халатно. А якщо людина ставиться до своєї роботи халатно - чи гідна вона вашого весілля? Аж ніяк ні.

-  Шукайте заздалегідь. Хоч ми і писали про те, що гітаристів в нашій країні достатньо, краще все ж перестрахуватися і почати пошуки хоча б за три -чотири місяці. По-перше: ми вже говорили, що хороших, а тим більше класних гітаристів - мало. По-друге: у будь-якого такого профі черга буде на пару місяців вперед. Тому, щоб напередодні весілля не займатися пошуками «аби кого» - подбайте про це завчасно. І це стосується не тільки гітариста, але і всіх інших людей, які обслуговуватимуть ваше весілля. Тільки так воно пройде на вищому рівні.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин