завантаження...

Весільний кортеж. Відповіді на основні питання.

весільний кортежЗаяву подано, ресторан обраний, пора задуматися і про транспорт, який повезе молодих до РАГСу, потім на прогулянку по місту і доставить до ресторану.

І відразу виникають питання: "Куди бігти?" "Який автомобіль вибрати?" "Де замовити?" "Скільки це буде коштувати?" "Як себе убезпечити?" Та багато-багато інших.

Відповідь одна - від усього себе убезпечити практично не можливо, але спробувати варто.

1. "Коли замовляти?"

Найоптимальніший час для замовлення автомобіля - це за місяць до призначеної дати. Але краще - раніше. Буде час, щоб підібрати оптимальний за ціна / якість варіант.
Якщо ваше весілля наприкінці літа, а заяву ви подали навесні, то відразу і приступайте до підбору автомобіля. Тому що навесні ще діють ціни зими. Не всі фірми встигли перерахувати вартість для літа, а значить, ви можете пристойно заощадити. 

2. "Який вибрати?"

Ось уже кілька років у моді лімузини. По-перше, кожен день на них не їздиш, по-друге, всі беруть. Але навіщо бути, як усі? Може, ви мріяли прокотитися на ретро-автомобілі? Тоді беріть його. Весілля - день, коли виконуються мрії і бажання. Варто себе побалувати. Або ж, вам подобається невеликий автомобільчик, наприклад Mini Cooper або New Beatle? У великому місті не проблема знайти саме такий.
Якщо ж переваг немає, тоді подивіться фотографії автомобілів на сайтах фірм, підібрати досить просто. Лімузини коштують досить дорого, але їх легко замінити автомобілем представницького класу. Правда, тоді свідки поїдуть в іншій машині.
Колір автомобіля може бути абсолютно будь-який. У великому місті не складає труднощів знайти саме той колір, який потрібен. Чорні та темно-сині автомобілі виглядають солідніше, білі - більш святково, повітряно і романтично. Тут все залежить від вас.

3. "Скільки машин брати?"

Якщо ви на весілля плануєте запросити багато гостей, тоді варто подумати про те, як їх транспортувати.
Не потрібно в машину молодих брати всіх. Якщо ви вирішили замовити лімузин (місць до 6), в нього помістяться ваші свідки. У принципі, це класичний варіант весілля. Якщо ж хочете їхати не тільки зі свідками, але і з близькими друзями, вам варто замовити лімузин побільше, місць до 15-20, щоб нікому не було тісно.
Інші ж гості зазвичай їдуть у мікроавтобусі / автобусі. Тут варто врахувати, що великому автобусу складніше знайти місце для стоянки. Так що якщо гостей, які поїдуть з РАГСу в ресторан більше 20, краще взяти два мікроавтобуси (або три). 

4. "Де замовити?"

Якщо є друзі / родичі, які зовсім нещодавно відгуляли весілля, то можна порадитися з ними з приводу фірми.
Якщо ж поради запитати ніде, то в Інтернеті досить серверів для молодих, де є каталоги фірм, що надають послуги.

5. "Скільки це буде коштувати?"

Ціни на оренду автомобілів залежать від сезону. Взимку ви можете навіть спробувати поторгуватися. Влітку сезон високий, машин зазвичай не вистачає, так що тут особливо торг недоречний.
Якщо ж ви призначили "красиву дату", як то 11.11.11, то відразу майте на увазі, що ціна буде майже в два рази вище. І з цим нічого зробити не можна.

6. "Що це за дивні " 3 +1 "?"

Погодинна вартість оренди складається з двох показників:
- Час, який ви плануєте кататися (в даному прикладі - 3)
- Час на подачу автомобіля до місця замовлення (у даному прикладі - 1)
Час на подачу в деяких фірмах не беруть, але не у всіх.
Подача в межах міста - 1 година, у передмістя - 2 години, по області - або 3 години, або по кілометражу, тут все залежить від фірми і від віддаленості від міста. Година подачі коштує стільки ж, скільки годину оренди автомобіля. І ви платите не тільки за той час, що будете в машині, але і за її подачу до потрібної адреси.

7. "Як не взяти" кота в мішку "?" 

Практично ніхто з фірм-перевізників не показує машини. Подивитися їх можна на фотографіях, що розміщені на сайті.
Чому так? Не всі фірми можуть собі дозволити фірмову стоянку, та й самі уявіть, скільки потрібно місця, щоб розмістити лімузини, автомобілі, мікроавтобуси та автобуси?! І фірм звичайно в місті багато. Тому не рідко буває так, що транспорт стоїть біля водія. А щоб його подивитися, водієві потрібно кудись під'їхати (до того ж офісу), а це витрати на бензин і на зарплату водієві. Тобто тут не спрацьовує принцип "за перегляд грошей не беруть". Але все ж таки поцікавитися у диспетчера про перегляд автомобіля варто.

8. "Передплата" 

Ви вибрали автомобіль, який хочете взяти. Можливо, вам навіть вдалося його подивитися. Тепер дійшла справа до грошей. 95% фірм не працюють з приватними замовниками без передоплати. Зазвичай, передплата складає від 30 до 50% від вартості поїздки.
Важлива вона як для вас, так і для перевізника:
- Ви будете впевнені, що в потрібний день в зазначений час приїде автомобіль і не доведеться їхати на таксі;
- Перевізник буде впевнений, що вам вже точно не варто відмовлятися від поїздки. Бо не тільки ви можете робити замовлення на цей автомобіль, але й інші. А тут вже автомобіль буде закріплений за вами.
Решта суми вноситься не пізніше, ніж за 3-5 днів до поїздки. Внести залишок суми в день замовлення практично ніхто з перевізників не дозволяє. Тому що:
- У весільній метушні та святковому настрої не рідко забувають віддати суму, що залишилася;
- Не у всіх фірмах водії мають справу з готівкою. Тобто вони "сидять" на зарплаті, а не на кількості поїздок.

9. "Завдаток"

Якщо вам перевізник каже, що за збереження машини потрібно внести заставу, то це цілком природно. Ця сума повертається відразу ж, як закінчився ваш час. Робиться це для збереження автомобіля. На весіллі прийнято пити шампанське, а це - потенційна загроза оббивці салону. Зазвичай сума застави - це вартість хімчистки автомобіля даного класу.
Якщо ж заставної суми немає, то перелік виплат, які робить замовник при псуванні автомобіля з його вини, розписаний в договорі.
До речі, не всі перевізники дозволяють пити шампанське в автомобілі. Щоб не виникало приводу для застав і / або подальшої оплати заподіяної шкоди.

10. "Правовий аспект"

Фірма, яка займається перевезеннями, укладає договір із замовником. Якщо ж фірма не пропонує укласти договір, то тут варто задуматися.
У договорі прописуються права та обов'язки сторін. Приклади договорів на оренду автомобіля можна подивитися в Інтернеті.
Важливо! Обов'язково прочитайте договір. Особливо ті пункти, де обов'язки сторін. Важливими там є наступні показники:
- У разі поломки замовленого автомобіля - його заміна на автомобіль того ж класу / тієї ж цінової категорії;
- Який час перевізник залишає для подачі машини. Тобто на скільки хвилин автомобіль має право спізнитися. Причому, час вважається з часу, до якого приїде автомобіль, якщо запізнення з вини водія. (При цьому, якщо автомобіль поданий вчасно, а ви в нього сіли пізніше, то час рахується з моменту подачі машини, а не з фактичного вашого в ній присутності);
- Чи зможете ви продовжити замовлення, якщо ви не встигли (не правильно розрахували час, який вам потрібно на поїздку);
- Чи зможете ви розірвати договір і за скільки днів до дня поїздки, який відсоток від передоплати ви отримаєте назад. Зазвичай розмір повернення передоплати безпосередньо залежить від кількості днів, за який ви за своєю ініціативою вирішили розірвати договір. Іноді передоплата взагалі не повертається. Чому це так? Чим раніше ви вирішили відмовитися від поїздки, тим більша вірогідність у перевізника знайти клієнта на даний день.
Іноді до договору є додатки (деколи це пункти договору) - заявка на транспортне обслуговування та акт виконаних робіт.

11. "Чистота - запорука здоров'я»"

Ясна річ, що фірма , яка поважає себе і своїх клієнтів не допустить виходу брудного автомобіля на замовлення. Але цей момент варто обговорити і, бажано, прописати в договорі.
Винятком є погодні умови. Тобто якщо під час подачі автомобіля йде дощ, машина приїде мокра і в краплях. Тут вже нічого передбачити не можна.
Зовнішній вигляд водія теж грає важливу роль. Не хочеться, щоб неголений чоловік у спортивному костюмі потрапив в об'єктив фотоапарата. Цей момент теж варто заздалегідь обговорити.
 Зазвичай, лімузини подають водії у костюмах. Але не завжди. Може бути й так, що водій буде в штанах / джинсах та сорочці. Якщо питання про одяг водія для вас дуже важливий, то відразу ж уточніть це диспетчеру. Якщо потрібно, щоб водій просто був не в спортивному костюмі, то теж скажіть диспетчеру.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин