завантаження...

Весільний розпорядник. Вимоги


Молодята великих міст, вже давно вдаються до послуг весільних розпорядників. В маленький містах такі послуги з'явилися зовсім недавно, а тому викликають ще не тільки подив (а навіщо цей розпорядник - що складного в підготовці весілля?), а й підозра (ну от, чергова спроба виманити з молодят грошей).

Хто такий розпорядник?

Весільний розпорядник - це, з одного боку, звичайна людина, яка організовує ваше весілля, з іншого ж - це справжній ангел-охоронець, завдяки якому ваше весілля пройде по вищому розряду. 

Обов'язки весільного розпорядника

Робота весільного розпорядника включає в себе два етапи:

1. підготовчий. Розпорядник допоможе вам вибрати абсолютно все для майбутнього торжества: порадить фотографа і ресторан, складе меню, донесе до тамади всі ваші побажання щодо весільного вечора, замовить запрошення, при бажанні нареченої навіть може сходити з нею в весільні салони. Вам залишається тільки схвалювати (або не схвалювати) його ідеї і чекати день весілля.
 
2. основний. Починається рано вранці в день весілля і закінчується після того як всі гості розійдуться. Розпорядник непомітно буде знаходитися поряд з вами, вирішуючи всі виникаючі питання і усувати проблеми. Він проконтролює своєчасний приїзд візажиста, перукаря і оформлювачів залу, організує від'їзд молодят в РАГС, відповість на всі питання запрошених (а в яку машину мені сідати, а де тут туалет і т.д.), простежить за роботою офіціантів.

Шукаємо плюси

1. Економія часу. Один з головних плюсів в наш час. Вам не доведеться зриватися з роботи, щоб затвердити в ресторані меню, не потрібно виділяти час у вихідні, щоб купити свічки для прикраси столу, не потрібно переживати, що ви не встигнете забрати з друкарні картки розсадки. Розпорядник порекомендує вам і весільного фотографа, і тамаду, і відеооператора і багато-багато іншого. Залишиться лише вибрати із запропонованих кандидатур.

2. Душевний спокій. Спілкування з постачальниками послуг на весільному ринку - справа не така проста, яким здається на перший погляд. Воно вимагає колосальної витримки і спокою. Та й вся підготовка до весілля - це стрес. Адже так хочеться, щоб все було на вищому рівні! Весільний розпорядник позбавить вас від зайвих переживань.

3. Нові ідеї. Розпорядник допоможе зробити ваше весілля особливим. Він постійно обертається у весільній сфері, знає всі сучасні тенденції і має досвід в організації самих різних урочистостей (чого не можна сказати про вас).

4. Облік всіх нюансів. У передвесільній метушні так просто забути про якісь деталі! Розпорядник не дасть вам цього зробити. У вас точно будуть замовлені пелюстки троянд для обсипання молодят, куплені призи для конкурсів і записана на диск пісня для вашого першого весільного танцю.

5. Спокій в день весілля. Всі питання та непорозуміння будете вирішувати не ви (і не свідки з батьками), а професіонал.

А чи є мінуси?

1. Додаткові витрати. Весілля - задоволення не з дешевих. І навіть якщо молодята заздалегідь збирають гроші на торжество, виділити кілька сотень доларів на оплату послуг весільного розпорядника не завжди просто.

2. Відсутність можливості бути в курсі всього. Деякі наречені зазначають, що підготовка до весілля доставляє їм справжнє задоволення. Їм подобається спілкуватися з адміністраторами ресторанів, вичитувати кожну букву в договорі на оренду лімузина і сперечатися з флористом про те, що трояндочки в букеті неодмінно повинні бути більш білими, ніж на зразку. Але в підсумку такі наречені зізнаються, що підготовка так їх вимотала, що весілля вже навіть не хочеться.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин