завантаження...

Весільний розпорядник

Организация свадьбы  - складна робота, підходити до якої потрібно відповідально. На жаль, для того, щоб правильно все провести, замовити кортеж, подбати про оренду ресторану, якісне обслуговування, розробити сценарій і знайти тамаду та інших фахівців, потрібно чимало сил і часу. І часто весілля проводиться зовсім не для самих молодят, а для їх гостей, - адже самі молодята за численними клопотами просто забувають про свято!

Допомогти в цьому може весільний розпорядник - людина, на плечі якого лягають всі турботи про організацію свята. За нареченою і нареченим залишаються лише вибір весільних нарядів і подача заяви в РАГС.

Якщо мова йде про «ранній» шлюб, то весільними  розпорядниками зазвичай виступають батьки майбутніх молодят. На їх же плечі лягає і фінансова сторона питання. Але сьогодні шлюби укладають і цілком самостійні і зрілі люди, які не хочуть перекладати такі турботи на плечі престарілих батьків. Що ж робити їм?

Зрозуміло, звернутися до весільного розпорядника. Як правило, його послуги трохи коштують, але це того варте. Якщо врахувати, скільки проблем довелося б вирішувати вам самостійно.

На жаль, далеко не завжди весільний розпорядник здатний організувати торжество саме та , як хотілося б молодятам. Виною цьому можуть бути і фахівець, який опинився недостатньо професійним, і самі молодята. В останньому випадку мова йде або про занадто завищені вимоги до свята, або про недостатньо відповідальній підхід до його організації.

Щоб цього уникнути, потрібно ретельно підбирати весільного розпорядника.

Насамперед, це має бути досвідчена людина з налагодженими зв'язками і прикладами успішно проведених весіль. У його портфоліо повинне бути не менше 10 весіль, подивитися на якість яких можна на відео або фотографіях. Звертайте увагу не тільки на оформлення автомобілів і ресторану, а й на настрій гостей і молодят, на саму кількість і різноманітність фотографій.

Друге, що необхідно при виборі грамотного весільного розпорядника, - це оцінка його особистих якостей. Якщо говорити з розпорядником легко і приємно, і ви бачите, що перед вами доброзичлива і водночас досвідчена людина, сміливо довірте їй своє весілля. В іншому випадку навіть найбільш професійний весільний розпорядник не зможе вас зрозуміти правильно і організувати торжество саме так, як цього хочете ви.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин