завантаження...

Весільний вечір: дрібниць не буває

Всім молодятам, а також їх батькам неодмінно хочеться, щоб весільне торжество пройшло яскраво і урочисто. Важливо, щоб святковий вечір залишив яскраві спогади і у нареченого з нареченою, і у родичів, і у всіх гостей. Ось чому так важливо продумати безліч деталей, з яких складеться в результаті загальне враження про весілля.

Дрібниць в організації весільного вечора просто не буває - всі моменти важливі по-своєму. Вбрання кафе або орендований ресторан повинні порадувати смачною їжею. Багато що залежить від музичного оформлення, від того, наскільки вдало підібрана музика. Тамада - це взагалі окрема розмова, оскільки його професіоналізм має дуже велике значення для святкового заходу.

Слід врахувати, що гості весільного вечора приходять з наміром добре відпочити, потанцювати, повеселитися, смачно поїсти, взяти участь у конкурсах, проявити свої здібності. Тому потрібно передбачити різноманітність програми вечора, щоб ніхто не залишився розчарованим. Тоді й буде забезпечений успіх торжества.

Одним з ключових моментів весілля є вручення подарунків. Досвідчений тамада зуміє перетворити цей процес на цікаве дію. Добре , якщо гості подбають про незвичайні  новорічні подарунки Рошен, АВК, а не будуть всі як один банально підносити молодим конверти з грошима. Часто буває так, що нареченому з нареченою дарують якісь речі або іграшки з натяком на майбутніх дітей. Оригінально буде, наприклад , якщо хтось з родичів вирішить купити автокрісло дитяче та подарувати його молодим.

Не можна залишити без уваги прикраса залу. Зараз спеціалізовані фірми пропонують оформлення за допомогою повітряних куль . Наповнені гелієм різнокольорові кулі легко комбінуються в різноманітні композиції. Наостанок їх можна буде запустити в вечірнє небо. При оформленні залу можуть використовуватися плакати, стенди з фотознімками молодих в різні періоди життя, починаючи з дитинства, а також іграшки. Великий вибір іграшок можна знайти в будь-якому торговому центрі.

Яскравим видовищем неодмінно стає весільний феєрверк. Якщо не пошкодувати грошей, то в пам'яті, в першу чергу, молодих, та й багатьох гостей цей момент залишиться на довгі роки. Хоча є й інші варіанти - не менш яскраво виглядає церемонія, при якій нареченим і нареченою запускаються метелики.

У фіналі весільного торжества обов'язковим атрибутом стає торт. У наш час є можливість зробити замовлення багатоярусного торта за власним ескізом. Замовляючи весільний кулінарний виріб, слід враховувати кількість гостей, щоб торта вистачило всім. Якщо за домовленістю спиртне ви приносите з собою, краще передбачити такий його обсяг, щоб воно могло залишитися. Це буде краще, ніж можливість ситуації, коли до кінця вечора раптом спиртні напої закінчаться. При продуманому сценарії з урахуванням всіх деталей весілля вийде саме таким, яким ви і хочете його бачити!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин