завантаження...

Вибір алкоголю на весілля

Вибір алкоголю на весілляОдин з важливих моментів організації весільного застілля - вибір алкоголю. Дуже важливо розрахувати правильну кількість спиртного, врахувати смаки гостей, підібрати напої, які підходять під страви. Стандартні схеми стають все менш популярні, тому що напої підбираються під стиль весілля і з урахуванням того, що максимально догодить гостям.
Щоб поставити на столи потрібну кількість алкоголю, задайтеся наступними питаннями. Скільки всього гостей очікується на весіллі? Скільки серед них непитущих? Сюди можна віднести дітей, підлітків, вагітних жінок. Яких закусок буде більше - м'ясних чи рибних? Яка зараз пора року - холодно або тепло? Який формат вечірки - пляжна, світська? Скільки людей буде присутньо в РАГСі? Який приблизний вік гостей, чи більше серед них молоді або літніх людей? І нарешті - скільки п'ють ваші гості?

Відповівши на кожне з цих питань, ви вже будете мати більш-менш чітку картину і бачення того, скільки спиртного вам знадобиться і які його види будуть найбільш затребувані.

Традиційно на весілля купували стандартний набір: горілку, шампанське, сік і газовану воду або лимонад. Не варто вважати класичний набір таким вже хорошим, він вже трохи застарів і навряд чи буде відповідати смакам сучасних гостей. Крім того, такий набір дуже «вузький» і не враховує смаки багатьох запрошених.

Урізноманітнить алкогольне меню віскі, джин, мартіні, текіла, червоне і біле вино. Не полінуйтеся запитати у гостей, що вони бажають, так ви зрозумієте, як багато знадобиться того чи іншого напою.

Мабуть, єдиний напій, який однозначно повинен бути на весіллі - шампанське. Подбайте про те, щоб кілька пляшок було з вами в РАГСі, щоб підняти фужери відразу після реєстрації. Якщо вам хочеться зробити традиційний тост більш цікавим, замініть шампанське на італійські ігристі вина просекко або спуманте.

Замовляючи вино, врахуйте, що до м'ясних страв добре підходить червоне, а до риби - біле. Якщо серед закусок більше м'ясних, то і червоного вина має бути більше, ніж білого. Для літнього весілля, де меню з морепродуктів добре підійде біле охолоджене вино.

При розрахунку керуйтеся наступними даними: пляшка горілки - на двох чоловік, вино - пляшка на людину, шампанське - пляшка на трьох, безалкогольні напої (вода, сік, газовані води) - 1,5-2 літра на людину.

Якщо у вас пляжне весілля, то ідеальним напоєм стануть коктейлі - мохіто, дайкірі, піна колада та інші. А от для традиційного весільного банкету коктейлі не дуже підійдуть.

І основне не переборщити з алкоголем, адже здоровый образ жизни повинен бути на першому місці...

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин