завантаження...

Вибір ді-джея на весілля

Вибір ді-джея на весілляВибір ді-джея може складатися з двох критеріїв. Перший - це безпосередньо він сам і другий - це апаратура, на якій він працює. Хоча, в більшості випадків, цих два критерії схожі тим, що чим кращий ді-джей, тим більше він піклується про те, на чому він грає!
   

Від гіршого до кращого: 

    0. Ді-джей "Я ще і ведучий!" 

    Будьте впевнені, не отримаєте ні того не іншого 
   

1. Ді-джей "Ми вдома з друзями відпочивали - було круто!"
    У музичний набір входить: колекція касет, в ідеальному випадку дисків, куплених в найближчому музичному кіоску за запитом - "дайте мені що-небудь для людей в зрілому віці ..." Обов'язково привезе свій "модний" музичний центр, якщо числом не помилиться і взагалі доїде. Вартість - "головне, щоб на пиво вистачило!"

2. Ді-джей "Я крутив музику на день народження моєї тещі!"
    У нього в колекції обов'язково буде марш Мендельсона! І близько 50-ти% того, що ви захочете послухати. Музичний центр буде з караоке!) Вартість - "Щоб не образити!"

3. Ді-джей з досвідом
    Набір апаратури напівпрофесійний. Як правило, приїжджає вже з акустиками, сумкою компакт дисків, cd - програвачами, пультом і навіть з мікрофоном. Якщо мікрофон радіо, то можна розраховувати на те, що для того щоб привітати молодят гостям не треба буде відходити далеко від столу. Швидше за все, має досвід роботи на весільних заходах і можна буде почути 70% тієї музики, яку ви хочете послухати. Якщо до нього підійти з проханням: «Постав мені -'' Вітер північний ... зла незміряно ..." »- він застромить її відразу за першим повільним танцем молодят без задньої думки. Якість звуку протягом усього вечора буде залишати бажати кращого ... Вартість - від 100 до 200 дол. (PS - виключення завжди можуть бути) 

4. Хороший ді-джей
    Дбає про якість своєї апаратури, це вже будуть не акустики "лише б звучало голосно", а хорошої фірми, яка думає про якість звуку. У своєму музичному архіві має купу специфічних мелодій і музичних заставок до торжеств. В якості носія буде, скоріше всього, використовувати нот-бук, тому прекрасно розуміє, що швидкість пошуку мелодій і їх кількість впливає на якість музичної програми. Добре розуміє, що може порадувати 60 річну бабусю, або 15 річного підлітка. Вартість - від 200 до 300 дол.  

5. Професійний ді-джей
    Для цього ді-джея музика не більше, не менше, ніж його життя. З музикою прокидається і з нею ж засинає. Як правило, пише свої музичні твори, 50% свого часу приділяє пошуку новинок. 30% свого часу працює на музичних заходах і 20% залишається на особисте життя?
    Може вам з-під землі дістати практично будь-який старий запис і одночасно порадувати останніми новинками. Не замикається на музичному форматі виду "Аля - наш FM діапазон + MTV + Муз-тв", і якщо трапиться так, що на своєму весіллі ви захочете слухати EuroDance - ви отримаєте професійно зіграний set! 
    Крім якісного звуку та гарного музичного оформлення ді-джеї застосовують світлові прилади, готують спільні ігрові програми з ведучими, іноді привозять дим машини (після включення, яких старша половина банкетного залу слізно благають їх вимкнути) та інші цікаві штуковини?
    
   Робота будь-якого хорошого ді-джея, всупереч думкам, не менша роботи, яку виконує  ведущий на свадьбу в Киеве. На самому святі він представляє тільки результат своєї діяльності! Музика - це далеко не останнє на вашому весіллі - це те, що може створити настрій. Це те, за допомогою чого вечір можна зробити танцювальним або романтичним і якість музичної програми залежить тільки від ді-джея! 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин