завантаження...

Вибір тамади, відеооператора, фотографа

                                                                            Тамада
весілляУ колишні часи весілля було барвистою виставою, грою, в ній було багато пісень, жартів, пустощів - воно проводилося весело, яскраво, запально. У сучасному, позбавленому чіткого сценарію, весілля його учасникам необхідно самим створювати елементи гри, заповнювати його піснями, тостами, танцями.
Обов'язково має бути тамада, тобто ведучий весілля, його розпорядник. Роль тамади може грати хто-небудь з родичів,батьків, що знає сценарій і розподіляє обов'язки. Чим раніше ви знайдете тамаду, тим краще.
 У хорошого тамади всі суботи та неділі розписані на три місяці вперед, особливо влітку і восени. За газетними оголошеннями шукати довго, куди швидше буде скористатися інтернет -  сайтами, присвяченими весіллям, і там запитати порад у молодят. Якщо у тамади відсутня демонстраційна версія, відмовтеся від його послуг. Часто тамада на весіллі працює разом з ді-джеєм або музикантами, тому перш ніж прийняти остаточне рішення про їх найм,  поцікавтесь їх репертуаром.

                                                               Відеооператор
Відеооператор повинен зняти добротний, захоплюючий і цікавий фільм про ваше весілля. У досвідченого і високопрофессіонального оператора завжди є своя «фішка». Наприклад, завершення весільного диска кліпом в романтичному стилі, де головні ролі грають наречений і наречена в найяскравіші і щасливі моменти весілля, з рок-н-рольними вставками, що представляють у всій красі гостей, які веселяться від душі. Так що треба дивитися його роботи і вибирати, вибирати, вибирати ...
                                                             Фотограф
 Матері нареченої більше за всіх інших хочеться, щоб на пам'ятиьмолодим і всім їхнім близьким залишилися хороші весільні знімки. Тому вона повинна допомогти доньці та її обранцю вибрати хорошого профессионального фотографа і прийняти необхідні заходи, щоб він був присутній на церемонії і застіллі.
 Фотографії, особливо, якщо вони є витвором фотомистецтва, дивитися навіть цікавіше, ніж відеоверсію. Наречена потім буде довгими зимовими вечорами, закутавшись в ковдру, роздивлятися себе у фотоальбомі, поглядаючи на задрімавшого в кріслі чоловіка, вже посивілого, а тоді ще такого молодого і такого елегантного у весільному костюмі.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин