завантаження...

Вибір транспорту

машинаОтже, ви підійшли до вибору транспорту. Спочатку необ­хідно відповісти на такі питання:

Який вид транспорту?

Де замовити?

Як замовити?

На скільки замовити?

Як прикрасити?

Розпочнемо з першого. Ваш вибір залежатиме від фінан­сових можливостей, фантазії, винахідливості. Так, ви мо­жете замовити собі для весільної прогулянки не тільки авто­мобіль, але й, наприклад, розкішну карету з кучером, катер для прогулянки рікою або озером. А як романтично вигля­датиме принц на білому коні, що відвозить наречену до па­лацу! Сусіди вмруть від заздрості. Але це вже окремий випа­док. Хоча й у цьому випадку необхідно буде замовляти автомобіль, що відвезе вас до Палацу одружень або до загсу, і транспорт (машини або автобуси) для перевезення гостей, адже не поїдуть усі гості на конях (хоча й у цьому є щось оригінальне).

карета

Вибір автомобіля, як показує практика, — завдання не з легких. Можна в знаменний день прокататися на білосніж­ному лімузині, ультрасучасному «мерседесі», «ауді», «форді», BMW і так далі, а можна й на ретро автомобілі: тих самих «ауді», «форді», але середини 19...-х років, «Побєді», «Чайці» тощо.

Де і як замовити? Це дуже важливе питання. Пам'ятайте, що пошук транспорту краще починати заздалегідь, десь за місяць, особливо в теплу пору року. Інакше всі шикарні авто­мобілі можуть розібрати.

Існують різні варіанти вирішення цієї проблеми. Найде­шевший — знайти знайомих із гарною машиною, які пого­дяться вас возити. Але при цьому слід ураховувати, що яки ми б добрими не були ці знайомі, їм необхідно буде не просто сказати “велике спасибі.

Наступний варіант — не мудруючи лукаво, замовити ма­шину в транспортній фірмі. Але при цьому слід урахувати, що фірми бувають різними. Тому для початку розпитайте своїх знайомих, особливо тих, хто нещодавно зіграв весілля або брав участь у безпосередньому приготуванні до такої події. Може, хтось із друзів просто підкаже фірму, до якої зверта­лися вони або їхні знайомі, і, відповідно, чи сподобався їм сервіс. Паралельно з опитуванням знайомих придбайте газе­ту оголошень. У ній обов'язково буде реклама неоднієї фірми, що спеціалізується на весільних послугах, транспортних пе­ревезеннях. Дані про деякі фірми можна взяти прямо в Па­лаці одружень, до речі, там вам обов'язково запропонують послуги однієї або декількох контор.

Після збору відомостей про фірми зателефонуйте кільком із них. До тих, які сподобаються найбільше, навіть можна було б з'їздити. Також мож­на зателефонувати в служ­би таксі. Напевно, в них є автомобілі, призначені для таких торжеств. А заодно можна замовити й транс­порт для гостей. Критерії вибору фірми можуть бути різними. Ними можуть слу­гувати враження від серві­су, низька в порівнянні з нашими аналогічними під­приємствами вартість послуг, різноманітніші асор­тименти послуг, гнучка си­стема знижок при паралель­ному замовленні інших послуг (прикрашання ма­шини, замовлення транс­порту для гостей і так далі).

 

Отже, ви обрали фірму. Вам запропонують підписати договір, у якому буде зазначений перелік послуг, надаваних вам фірмою, умови, вартість послуг, форма оплати, відповідальність за невиконання або неналежне виконан­ня договору. До переліку умов можуть входити марка авто­мобіля, колір, стан, час, на який замовлений транспорт, адреса й час подачі автомобіля, витрати, знижки тощо. Договір захищає фірму й вас від можливих непередбачених обставин.

 

На скільки ж замовити машину? Давайте приблизно по­рахуємо. На прикрашання автомобіля — 30 хвилин. Забра­ти наречену й доїхати до Палацу одружень — від 60 до 120 хвилин. Почекати біля Палацу — 30 хвилин. Весільна прогулянка — від 60 до 180 хвилин. Разом не менше 3 го­дин. Максимальний час може варіюватися залежно від ва­ших планів.

 

машина1Як прикрасити? Зазвичай машину прикрашають стріч­ками, кільцями, бантами, квітами, кулями. Стрічки нада­ють машині Ошатного вигляду, але важливо вміти правиль­но підібрати кольори, щоб ваша машина дійсно була ошат­ною й святковою, а не виглядала цирковим автомобілем клоунів. Найбільш удалими сполученнями кольорів бу­дуть:

- малиновий, рожевий, червоний;

- три відтінки рожевого;

- блакитний, рожевий, синій;

- синій, жовтий, червоний.

Стрічки необхідно підбирати за контрастом: світлим машинам краще підійдуть яскраві стрічки, так машина ви­глядатиме ошатніше, а темні машини краще прикрасити світлими стрічками, що додасть автомобілю благородного відтінку. Одне з головних правил прикрашання полягає в тому, що стрічок має бути непарна кількість, зазвичай три.

На боки або капот прикріплюють емблеми з кілець. Мож­на прикріпити на капоті також стрічки із квітів, що вихо­дять із кошика, який прикріплюється на радіаторній решітці

автомобіля, і прапорці. Зверху на машині укріплюють два переплетених кільця. Кільця можна розташувати також на капоті. Замість кілець і прапорців також прикріплюють ляльку, одягнену у весільне плаття. На ручки автомобіля найчастіше прив'язують банти або трояндочки.

 

Для виготовлення троянди необхідна стрічка завдовжки близько 1 метра. 20 см стрічки залишіть звисати з долоні, решту намотуйте на долоню лицьовим боком стрічки на­зовні, поки не залишиться шматочок в 20 см. Цей залишок стрічки слід просмикнути через намотані кільця й зв'язати вузлом з іншим залишеним кінцем. Ці кінці допоможуть закріпити трояндочки. Отримані кільця стрічки слід розпу­шити, надаючи виробу вигляд трояндочки або банта. Якщо ви не хочете прив'язувати бант до ручок, його можна при­кріпити за допомогою звичайного скотчу, а стрічки розвіва­тимуться на вітрі. Банти можна прив'язати не до ручок, а до дзеркал машини, але при цьому не слід закривати дзер­кальні поверхні, зменшуючи в такий спосіб огляд водієві.

Машину можна прикрасити також повітряними кулька­ми. Але слід пам'ятати, що кульки мають звичай лопатися. Тому не надувайте їх до максимального об'єму й не вішайте там, де вони можуть проколотися.

Ретельно перевірте, як закріплені прикраси, щоб вони раптом не одірвалися, не загубилися.. Особливо перевірте все, що укріплене на магнітах. Якщо кріпите прикраси на анте­ни, перевірте кріплення антен, тому що відомо випадки, коли водії після поїздки не знаходять не тільки прикрас, але й са­мих антен.

Головне, прикрашайте машину з фантазією, видумайте що-небудь нове, щоб ваш весільний кортеж не залишився не­поміченим. Єдина умова — не перестарайтеся.діти

І нарешті. Домовтеся з водієм або з фірмою про час подачі автомобіля. Машина повинна бути подана без запізнення, а краще — заздалегідь. Автомобіль повинен бути справний, чистий і блискучий, салон — акуратно прибраний і свіжий, водій — охайний і тверезий, а ваш настрій — веселий і свят­ковий.

Замітка:Будь-яке свято чи весілля перетвориться на дійсно казкове дійство, якщо його супроводжує професійний, креативный тамада. Це людина, що має в запасі величезну кількість жартів, віршів і афоризмів і вміє їх вчасно застосувати.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин