завантаження...

Вибираємо музикантів на весілля

весільні музикантиЯк правило, для організації будь-якого свята запрошують музичні колективи. На будь-якому торжестві, і особливо на весіллі, музиканти перші люди, після тамади. Але й вони теж можуть зіпсувати, нехай і частково, проведення вашого свята.

Уявіть гарний зал, шикарний стіл, супер-тамада завів всіх гостей, всі готові танцювати. І тут почалося. Апаратура хрипить. Репертуар ніякий. Та й співають слабенько. Загалом інтерес пропадає відразу, і вже нічого не треба. Весілля зіпсоване. Звичайно, вечір продовжується. Тамада буде намагатися скрасити цю прогалину. Вивести свято знову в потрібне русло. Але все одно торжество вийде якесь неповноцінне. І що ж робити? А ось що.

Багато музикантів працюють в парі з тамадою. На весілля або інше свято краще брати такі колективи. У них вже налагоджена робота та організація такого заходу. Хоча і їх обов'язково треба подивитися. Але звичайно ви можете взяти і інших музикантів.

 Майже в кожному ресторані є свої музыканты на свадьбу. Будьте обережні. Так, вони теж працюють на весіллях. Правда вони не звикли працювати коли їм платять за пісні. А якщо ні? Ну тоді і напружуватися особливо не треба. :"Ми ж граємо, що ви ще хочете. А те, що вам не подобаються пісні, або гості погано танцюють, так це ваша вина. У вас немає смаку, а гості просто неадекватні ". Ось так. Загалом буде звичайне вижимання грошей.

І потім не всі музиканти дорожать своєю репутацією. Деяким все одно. Тому що в будь-якому випадку у них буде робота. І навіть написавши про них поганий відгук, їм буде байдуже. Їх спеціалізація, тільки ресторан. І там вони працюють. А весілля і всі інші свята для них, так звана "халтура". І ставлення таке ж.

Це не стосується всіх музикантам. Само собою є і хороші колективи, які працюють на совість. Адже і "весільні" музиканти теж можуть зіпсувати свято. І серед них трапляються погані колективи. Але це буває рідше. Для них весілля та інші свята-це робота. І вони намагаються робити її на совість, як належить.

І так, вам потрібна добра і якісна музика на ваше свято? Завжди обумовлюйте репертуар. Комусь подобається більше "жива" музика, а комусь дискотека. Адже на весіллі люди різного віку. Природно не можна продумати все, аж до кожної пісні. Але ви повинні хоча б приблизно пояснити музикантові, що вам більше подобається, а що зовсім не треба. Далі він сам може зорієнтуватися.

Не соромтеся запитати про апаратуру, яка фірма. Якщо ви в цьому розумієтесь. Якщо ні, спитайте у знайомих. Справа в тому, що часто зустрічаються "халтурники", у яких апаратура не професійна. Звичайна "битовуха" перероблена нашими винахідниками. Або ж професійна, але виготовлена за царя Гороха. Її місце тільки на смітнику. Звичайно вона буде видавати якісь звуки. Але вони будуть такі ж, як якщо поводити по склу металевим предметом.

Якщо є можливість прослухати живцем, це добре. Правда, вона буває не у всіх. Але якщо це необхідно, то багато музикантів запрошують на саме свято. Я вас запевняю, що жодних незручностей це не завдає. А ось якщо музиканти починають від усього цього відбиватися, уникають відповіді, говорять, що все це зайве, мовляв вони самі знають що вам треба, та ми на весіллях "собаку з'їли", ну і т. д. то значить щось не то. Мабуть є що приховувати. Або просто не хоче говорити на цю тему. Типу того, що це принижує його як "професіонала", говорити про такі дрібниці.

У цьому випадку добре подумайте. А чи потрібен він? Краще помахайте дядькові ручкою на прощання. Інакше організація вашого свята піде під укіс. Зрозумійте, що поспіх до хорошого не приведе. І весілля переграти не можна. Все одно ви витрачаєте час. Так витратьте його так, що б потім була користь. І не було прикрощів.

І ось що ще. Не намагайтеся організувати музику своїми силами. Наприклад через який - небудь музичний центр. З такими самими записами і з яким небудь ді-джеєм з числа гостей. У вас з цього нічого хорошого не вийде. Економія з цього невелика. Розчарування і поганого настрою куди більше.

І потім, економити на собі і для свого ж задоволення-це нерозумно. Як то кажуть: Скупий платить двічі. Будь-яке свято, і тим більше весілля-це красивий серйозний захід. І підхід повинен бути такий же. А якщо ваш девіз: " Дурниці, і так зійде", то і результат буде такий самий.

На щастя, зараз є багато людей, які це розуміють. Сподіваюся, що ви будете в їх числі.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин