завантаження...

Вибираємо РАГС для весільної церемонії

Вибираємо РАГСВибір РАГСу (розшифровується як «реєстрація актів громадянського стану») - це, мабуть, найперше питання, яким переймаються наречений і наречена, благо в наші дні зареєструвати шлюб можна в будь-якому РАГСі свого міста. Перед нареченими дійсно стоїть нелегкий вибір - адже в країні знаходиться багато РАГСів і Палаців одружень. Палаци відрізняються від звичайних РАГСів тим, що в Палацах проводяться тільки урочисті реєстрації шлюбу, а в рагсі видаються не тільки свідоцтва про шлюб, а й інші документи. 

Щоб не загубитися у великому виборі майбутнього місця реєстрації шлюбу, можна дотримуватись деяких порад. 

Заява подається за два місяці, але в деяких відділеннях тільки за місяць. Якщо ви вирішили реєструвати шлюб у будний день, то треба заздалегідь дізнатися - а чи є така можливість у тому відділенні, яке ви приглянули. Не всі рагси працюють по буднях. Також слід з'ясувати, скільки гостей можна покликати на церемонію одруження. Особливих обмежень не існує, все залежить від конкретного залу, в якому буде проходити реєстрація. 

РАГСи і Палаци одруження бувають різні. Дуже складно виділити найкрасивіший. Є розкішні, пишні зали - одружитися в таких палацах престижно. Мабуть, самим престижним є Перовский отдел ЗАГС города Москвы, хоча і другі РАГСи мають свої як і переваги так і недоліки. Звичайно, треба враховувати, що в таких популярних місцях завжди великі черги, та й у сам день весілля в Палаці буде вельми шумно й тісно. Треба сказати, що більшість хороших РАГСів знаходяться в доброму стані, і вже точно ніде не залишилося недоробленого ремонту або відвалюючої штукатурки. Є будівлі з особливим тематичним оформленням - наприклад, виконані у дусі грецьких традицій.

До речі, можна вибрати РАГС або Палац, поруч з яким знаходиться садиба або парк - підходяще місце для романтичної прогулянки молодят. Там же, в парку, напевно знайдеться і ресторан з відповідним банкетним залом, де можна організувати і саме весілля, і весільний банкет.

Як ми бачимо, вибір РАГСу - не така вже й легке завдання. Але все-таки це не найголовніше, і занадто сильно турбуватися з цього приводу не варто. Зрештою, не місце прикрашає людину, а людина місце.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин