завантаження...

Вибираємо ресторан для весілля. На що звернути увагу

Вибираємо ресторан для весілляВибір місця для проведення весілля - мабуть, центральний момент у нелегкій, але все ж приємній справі організації самого яскравого і щасливого дня в житті молодої пари. Звичайно ж, весілля можна справляти в абсолютно різних місцях: і вдома, і в нічному клубі, і в актовому залі підприємства чи організації або навіть на дачі ... Однак традиційно найпоширенішим (та й самим зручним) місцем для цього залишається ресторан.

Звичайно ж, не аби який ресторан. Ресторан для весілля повинен відповідати багатьом важливим критеріям. Саме тому ми вирішили присвятити невелику статтю на тему, як правильно вибирати ресторан для весілля серед широкого спектру пропозицій.

В першу чергу, врахуйте, яким чином ви будете орендувати ресторан. Як ви самі розумієте, ціна за знімання всього ресторану або окремого його залу суттєво різниться, в той же час місткість деяких залів може виявитися недостатньою для запрошених гостей. 

Наступний важливий критерій - наскільки зручний ресторан у проведенні всіх традиційних весільних церемоній. Зали повинні бути досить зручні для того, щоб в них можна було не лише посидіти за столом, а й влаштувати перший танець або ж викрасти наречену. Будь-хто, хто хоч раз брав участь у весіллі, знає, що список весільних конкурсів досить великий, і для більшої частини з них потрібно місце. 

Оскільки в наші дні гості все частіше з'їжджаються на весільний банкет на своїх власних авто, а молодята з РАГСу добираються, ясна річ, не пішки, немаловажний момент у виборі ресторану для весілля - це парковка. І якщо маленький затишний ресторанчик, який ви могли вибрати з самого початку і може підходити по якихось іншим критеріям, навряд чи неподалік від нього знайдеться простора парковка, здатна вмістити авто всіх гостей.

Нарешті, найважливіший критерій, що спонукає вибирати для весілля саме ресторан - це кухня. Адже ресторан повністю бере на себе всі турботи про святковому столі.

Для оцінки кухні необхідно самостійно спробувати її страви. Рекомендується, звичайно ж, вибирати для весілля той ресторан, в яких молодята, їхні близькі або друзі вже обідали раніше. Втім, ніхто не заважає піти і іншим шляхом, а саме - незадовго до весілля обрати на сайті http://www.corporativ.by/cat/restorany/ найкращі ресторани і зробити собі невеликий тур по них, і спробувати їх кухню самостійно. 

Важливим, але все ж другорядним критерієм є оформлення залу ресторану. Кожне із закладів має власний стиль або еклектично поєднує в собі елементи різних стилів. У кращих ресторанах, переважно оформленням залу займуться фахівці і прикрасять простір за вашим бажанням.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин