завантаження...

Вибираємо ресторан для весілля

Вибираємо ресторан для весілляВесілля можна провести в самих різних місцях (на природі, на дачі, в нічному клубі і т.д.), але все ж багато молодят воліють ресторан, який вважається найбільш зручним і поширеним варіантом. Ресторан, який вибраний для проведення весільного банкету, повинен відповідати багатьом важливим умовам. В першу чергу, варто подумати про те, чи хочете ви зняти ресторан повністю або орендувати його окремий зал і, відповідно, необхідно враховувати можливості ресторану.

Якщо ви віддаєте перевагу знімати ресторан повністю, то для більшості весіль найкраще підійде затишний невеликий ресторанчик. Такі заклади охоче йдуть назустріч організаторам весільних заходів і без проблем можуть на деякий час закритися для звичайних відвідувачів.

А якщо вас цікавлять лише найкращі ресторани, то зняти такі заклади для проведення весілля буде складніше. Однак у таких закладах зазвичай є кілька залів і спеціально призначений для особливих свят банкетний зал. Тому великий ресторан теж цілком можна вибрати для проведення весілля.

Особливо важливим критерієм при виборі ресторану є місткість банкетного залу і кількість запрошених вами гостей. У кожного гостя повинна бути можливість не тільки комфортно розміститися за столом, але й взяти участь у різноманітних весільних розвагах, а також потанцювати.

Не менш важлива річ - це наявність хорошої парковки в обраного ресторану, адже багато гостей приїжджають на весілля на своїх автомобілях. Невеликий ресторанчик, який підходить за іншими параметрами, може не мати своєї парковки, тому доведеться або продумувати інші варіанти для розміщення автомобілів, або подумати про більш відповідний ресторан.

Дуже важливим моментом, який спонукає багатьох молодят вибрати саме ресторан, є кухня. Як правило, ресторан покладає на себе турботи про святковий стіл. Щоб ви могли оцінити кухню, слід спробувати запропоновані страви. Тому краще вибирати ресторан з тих, де вже бували молоді, їх знайомі або родичі. Втім, можна за якийсь час до весілля відвідати кілька вподобаних вам ресторанів та скуштувати страви, напої, а також оцінити професіоналізм їх обслуговуючого персоналу.

Далеко не останню роль відіграє оформлення ресторану, адже можна знайти ресторан, відповідний по стилю (східний, західний, ретро, ​​щось екзотичне) і який не вимагає додаткових прикрас, або ж вибрати зал, який вам ще належить оформити за допомогою фахівців.

Чим краще ресторан, тим частіше в ньому проводяться різні заходи. А весільні банкети зазвичай тривають досить довго, тому заздалегідь потрібно узгодити з адміністратором дату і час вашого прибуття, а також час закриття.

При виборі ресторану слід приділити увагу наявності місця для куріння, місця для танців і розважальної програми. Обов'язково поцікавтеся, чи допускається в цьому ресторані приносити свої закуски або спиртні напої. Також дізнайтеся про умови  доставки еды  у ресторані, який ви вибрали.

Ще один істотний момент при виборі ресторану для проведення весільного банкету - це, звичайно, ціни. Хтось може сказати, що на такій події, як весілля, економити не прийнято, але ж і фінансові можливості у всіх молодят різні.

На щастя, на сьогоднішній день у великих містах є чимало ресторанів з різними розцінками - і самі фешенебельні, і відносно скромні. Тому підібрати ресторан і за цим критерієм не складе труднощів.
 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин