завантаження...

Вибираємо ретро-автомобіль на весілля

Вибираємо ретро-автомобільОбрати на святкове торжество весільний транспорт - справа не з легких. Правильно підібраний автомобіль може стати не просто засобом пересування для нареченого і нареченої, але і послужити відмінним атрибутом для фотосесії і взагалі задати тон всьому святу, а поїздка на ньому подарує незабутні враження молодятам, гостям і навіть перехожим, яким доведеться спостерігати весільний кортеж. Найкраще з усіма цими завданнями впорається ретро-автомобіль.

Умовно поняття "ретро" можна розділити на три етапи - 20ті-30ті роки, 40 та 50-60ті. В основному в прокатних агентствах можна знайти автомобілі 50х років випуску і більш пізні моделі. До речі, недостатньо, щоб автомобіль був просто старим - він повинен бути ще й добре відреставрованим, інакше поїздка молодят по місту ризикує закінчитися в будь-який момент.

Найбільш популярні й поширені вітчизняні "Перемоги" та "Волги", рідше трапляються раритетні БМВ, зовсім шикарним варіантом стане "Хорьх" (предок "Ауді"), "Олдсмобіль" або "Кадилак" "як у Елвіса Преслі". Також дуже зворушливо виглядають облагороджені "Запорожці", але не кожна наречена оцінить подібний автомобіль і захоче в ньому проїхатися. Верхівка ж вважається "Чайка" - авто, на якому в радянські часи їздили виключно члени Уряду.

Якщо ви вибрали ретро-автомобіль на весілля, будьте уважні з вибором прикрас для нього - старі машини не терплять кітчу, достатку блискіток, стрічок, ляльок і ведмедиків. Весільний декор тут повинен бути елегантним і стриманим, найкраще підійдуть невеликі квіткові композиції на номерних знаках, капоті, даху або дзеркалах заднього виду.

Ще кілька порад при виборі ретро-автомобіля на весілля:

  • добре збережені автомобілі - рідкість, і далеко не кожне агентство може надати вам такий транспорт. Тому починайте пошуки якомога раніше, за 4-6 місяців до весілля. Можна скористатись порталом www.mobile.de на русском і підшукати ретро автомобіль за кордоном.
  • будьте готові до того, що вартість оренди ретро-автомобіля значно вище, ніж у найдорожчого сучасного лімузина. Можливо, має сенс замовити таке авто на дві-три години, щоб з шиком від'їхати від ЗАГСу і влаштувати фотосесію в найближчому парку, а для решти поїздок замовити звичайний автомобіль.
  • зібрати з однакових ретро-автомобілів цілий весільний кортеж навряд чи вийде - по-перше, це дорого, по-друге, не факт, що вдасться знайти потрібну кількість машин. Нічого страшного, якщо в старому авто поїдуть тільки молодята і свідки, а для решти гостей будуть орендовані звичайні машини.
  • відповідність нарядів нареченої і нареченого обраному автомобілю - умова бажана, але необов'язкова. Ретро-автомобілі, як справжні коштовності, підходять до будь-якої сукні та костюма.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин