завантаження...

Вибираємо теплохід для весілля

 
Сучасний судноплавний ринок надзвичайно багатий разноманітністю пропозицій і являє собою безліч різних теплоходів, абсолютно різних за своєю вартістю і місткостю. Надзвичайну популярність набирають яхти-ресторани і величезні банкетоходи. Кожен з теплоходів має свої особливості і по своєму унікальний.
Для того, що б ваші гості на довго запам'ятали ваше торжество як унікальне і чарівне дійство, рекомендуємо провести його на воді. Для того, щоб провести ваше весілля на чудовому теплоході ви можете звернеться в івент-агенство де вам  нададуть  услуги по аренде теплохода  та підберуть оптимально зручний для вас варіант. Але якщо все ж таки вирішите зробити вибір самі або вже примітили для себе якесь певне місце проведення торжества, тоді наведені нижче поради для вас.

Як же не допустити помилки і правильно вибрати теплохід на весілля?

1. Головною відмінністю весілля від звичайного банкету є необхідність простору для конкурсної та розважальної програми. Виходячи з цього якщо у ваші плани входило запросити 50 гостей, то теплохід вам знадобиться в середньому на 70 осіб в банкетному розміщенні. Для багатьох свят в якості основного залу може бути використана верхня палуба, у випадку з святкуванням весілля вона не підійде. Але її теж можна задіяти в якості прогулянкової площадки. Беручи це до уваги, основне що варто враховувати при виборі майбутнього місця проведення вашого свята - це місткість.

2. Другим і важливим фактором буде ціна оренди, а також проведення самого заходу.

3. Хотілося б відзначити важливість, того що корабель для проведення подібного торжества варто вибирати і бронювати завчасно. Тим самим ви убезпечите себе підібравши різні варіанти і у вас з'явиться можливість обговорити отримання знижки.

4. Вам просто необхідно уточнити напрямок маршруту, адже якщо ви хочете маршрут зовсім інший, ніж може запропонувати компанія, то можливо все ж доведеться звернеться до каталогу компаній, щоб вибрати підходящий вам теплохід на весілля.

5. Щоб остаточно переконається, що ваш захід пройде ідеально і ні що не зможе його затьмарити, прийдіть на свято аналогічне вашому, тоді ви зможете своїми очима побачити рівень проведення банкетів і надання послуг. Після чого ви остаточно визначитеся зі своїм вибором.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин