завантаження...

Вибираємо весільний салон

весільний салонВесілля - це одна з найважливіших подій в житті кожної жінки. Багато дівчат ще з дитячого віку уявляють собі, як пройде їхнє весілля, яким буде наречений, яку вони вдягнуть сукню. Мрія про урочисту подію і красиве вінчальне плаття багатьох підштовхує на те, щоб укласти шлюб як можна швидше. При цьому найчастіше підготовці не приділяється належна увага, а плаття купується в останній момент, в найближчому магазині. Однак, для того щоб вибрати плаття, яке стане незабутнім, необхідно витратити чимало часу і обійти не один весільний салон. 

Як вибрати весільний салон? 

Для початку приготуйтеся до того, що вам доведеться відвідати не один салон. А значить, для вибору весільної сукні краще виділити цілий день. У цьому випадку ви зможете спокійно і без поспіху розглянути всі варіанти, і вибрати саме те плаття, яке дійсно вам подобається.

 Ще одне важливе зауваження - якщо ви втомилися або в поганому настрої, то похід по весільним салонам також краще відкласти. У такому стані ви не зможете адекватно оцінити те, що пропонують продавці, будете дратівливі, втомите себе і персонал. Як наслідок вам запропонують хоч що-небудь, лише б швидше від вас позбутися. 

 Якщо на питання продавців про дату весілля вам важко відповісти, то цілком можливо, що вам не дозволять приміряти вбрання. Крім того, до вас можуть втратити всякий інтерес, як тільки з'ясується, що ви не збираєтеся прямо ось зараз купувати сукню. У такому весільному салоні краще не затримуватися - наврядчи ви зможете тут щось підібрати. 

 Вирушаючи у весільний салон, вибирати плаття будьте готові до того, що вас попросять дотримуватися деяких правил. Наприклад, у деяких весільних  салонах необхідно стерти помаду з губ і т.д.

Ви готові до всіх випробувань і вибрали підходящий день? Тоді вперед в похід по салонах міста.

Увійшовши в салон, відразу звернете увагу на атмосферу в приміщенні. У хорошому весільному салоні відчувається деяка урочистість і атмосфера свята, а продавці не виглядають втомленими і роздратованими.

 Не зайве буде оглянутися навколо, щоб визначити який є вибір у даному весільному салоні. Якщо до вашої уваги постали порожні манекени, а на вибір є лише кілька суконь, то навряд ви зможете щось підібрати. Поважаючий себе салон готовий запропонувати дівчині не один десяток суконь на вибір. 

 Сучасні весільні салони намагаються з достатньою повагою ставитися до всіх своїх клієнтів, тому наступне, на що треба звернути увагу - це ввічливість  персоналу. Крім того, продавець повинен бути саме консультантом, який може багато розповісти про сукню, який бачачи вашу фігуру вже готовий запропонувати якісь варіанти. 

Зверніть увагу на те, що в хороших весільних салонах цінники висять на всіх представлених сукнях, а не повідомляються продавцем по секрету. Тут не буде можливості поторгуватися, але ви точно знаєте, що ціна відповідає сукні і не вигадана продавцем перед вашим приходом. Зате в таких салонах нерідко діють сезонні знижки, за якими можна придбати сукні зі старих колекцій за зниженою ціною.

 Найголовніше, відвідуючи магазини весільних суконь, потрібно не поспішати. Ви ж хочете, щоб ваше весілля стало незабутнім, а зовнішній вигляд ідеальним. Тому не шкодуйте часу на вибір плаття і тоді ви зможете вибрати саме те, про що давно мріяли.

Замітка: Цікавлять відповіді на ваші  сни? Тоді заходьте на спеціалізований сайт та читайте сонник з найточнішими тлумаченнями.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин