завантаження...

Вибираємо запальну музику на весілля

запальна музика на весілляХто одружується, той і замовляє музику. Влаштувати з власного одруження яскраву вечірку в стилі латино допоможе запальна музика на весіллі.

Плануючи весілля в латиноамериканському стилі, потрібно продумати вбрання молодят і гостей, підготувати квіткові гірлянди і прикрасити банкетний зал в пляжному стилі. На стінах нехай красуються плакати з Че Геварою і Фіделем Кастро, а на столах - екзотичні фрукти і коктейлі куба-лібре. Але головна деталь, яка здатна додати святу особливу атмосферу, - це, зрозуміло, запальна музика на весіллі.

Духовий або мексиканський оркестр


Якщо вам хочеться розкішного і незабутнього торжества, запросіть на весілля невеликий духовий оркестр або групу мексиканських музикантів. Такою організацією може зайнятись портал - "Всё для праздников на Eventik.ru".

Виконуючи ніжні і пристрасні латиноамериканські мотиви, оркестр налаштує всіх ваших гостей на одну хвилю, і свято вийде гармонійним і гідним захоплення.

Уроки капоейри

Інша яскрава знахідка - влаштувати прямо на весіллі уроки капоейри. Капоейра - унікальне бойове мистецтво, що поєднує в собі елементи акробатики, ігри та танцювальної імпровізації.

Запросіть на своє свято майстрів капоейри, які зможуть урізноманітнити звичні весільні розваги гостей, давши їм кілька веселих уроків. Тільки не забудьте заздалегідь обговорити з бійцями-танцюристами деталі програми, щоб вона не виявилася занадто складною для розслаблених запрошених.

Сам собі діджей

Напередодні весілля в стилі латино молодятам непогано б взяти кілька уроків сальси. Цей гарячий танець вже не можна назвати виключно латиноамериканським: «сальсоманією» охоплені мільйони людей по всьому світу.

Відточивши руху і відчувши ритм, наречені можуть самостійно збільшити число шанувальників сальси. Можна навіть, за прикладом Джоні і Пенні з «Брудних танців», перервати власний танець і ввести гостей в коло, навчаючи їх плавним рухам прямо в процесі. Не забувайте підбадьорювати друзів і близьких, щоб вони розкріпачилися, і розвага не перетворилася для них в тяжкий тягар.

Як відомо, під румбу і сальсу танцюють не тільки на Кубі, а й, скажімо, в Бразилії. Тому запальне весілля можна провести не тільки в стилі пляжної вечірки або «Брудних танців», а й у стилі бразильського карнавалу. Тоді гості, які не можуть або не хочуть брати участь в конкурсі на кращий танець, зможуть стати членами журі і вибрати самого блискучого танцюриста і самий божевільний костюм. 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин