завантаження...

Відеооператор на весілля: як вибрати

Ви найняли ведучого , вибрали музику , замовили ресторан . Ви подбали про все , включаючи квіти і колір скатертин , які будуть на столах. Що тепер ? Швидше за все , ви захочете зберегти спогади та емоції цього важливого дня у вашому житті. Більшість молодят прагне запам'ятати кожну деталь , кожну дрібницю , пов'язані з весіллям . Адже весілля - не рутинна подія, яка трапляється щодня .
Недолік будь-якого весілля в тому , що після довгих місяців планування та підготовки все закінчується і забувається дуже швидко. Молодята звичайно занадто схвильовані і зайняті собою , щоб помітити все, що відбувається навколо в день свого весілля . Саме тому фото і  видеосъемка в Луганске  весілля просто необхідні.
    Вибір фотографа та відеооператора на весілля має велике значення. Проте цей вибір може виявитися не легким. До вас можуть надходити пропозиції від друзів і родичів завжди готових допомогти і надати свої послуги " пофотографувати " і " познімати " . Якщо вони не є професіоналами , не піддавайтеся спокусі , навіть якщо вам дуже хочеться заощадити. Невже ви дійсно хочете , щоб ваше весілля знімав любитель , який нещодавно навчився поводитися з відеокамерою ? Фотограф і відеооператор на весілля обов'язково повинні бути професіоналами , адже перезняти цей день у вас вже не буде можливості .
Вибираючи фотографа або відеооператора , скористайтеся порадами пар , які нещодавно зіграли весілля. Не вибирайте фотографа або відеооператора , не ознайомившись з його попередніми роботами при особистій зустрічі. Є безліч кваліфікованих фотографів і відеооператорів , але ви повинні переконатися в тому , що вони спеціалізуються на весільних церемоніях. Відеооператор з досвідом роботи на телебаченні та з музичними кліпами в порфоліо - не обов'язково фахівець весільної відеозйомки.
       Особисто зустріньтеся і поговоріть з фотографом або відеооператором , якого ви збираєтеся найняти . Обговоріть з ним моменти , які ви хочете обов'язково побачити на відео або на фотографіях , а також про те , як ви хочете , щоб вони були представлені. Обов'язково поставте до відома відеооператора і фотографа в якому РАГСі планується реєстрація , де проходитиме прогулянка , чи буде ваше весілля традиційним або ви плануєте щось оригінальне. Залежно від того , в яких умовах доведеться працювати на вашому весіллі , оператору і фотографу може знадобитися додаткове устаткування. Не думайте , що фотограф або відеооператор , навіть якщо вони професіонали , вміють читати ваші думки. Обов'язково поставте до відомості весільних фотографа та відеооператора про всі " сюрпризи " , які ви приготували на ваше весілля , будь то незвичайний перший танець , або салют з метеликів. Вирішивши " здивувати " відеооператора на весіллі своєю програмою , ви ризикуєте залишитися без відео. Незважаючи на гадану схожість , кожне весілля індивідуальне і передбачити всі можливі випадки просто неможливо. Тому надайте вашому відеооператору можливість підготуватися до вашого весілля заздалегідь. Ваш весільний фільм та фотографії від цього тільки виграють.
     Можливо , фотограф і відеооператор висловлять свої пропозиції , які викличуть у вас захоплення . Але не поспішайте радіти , дізнайтеся спочатку , у скільки це вам обійдеться . Спробуйте домовитися про знижку , особливо якщо ви збираєтеся скористатися послугами фотографа та відеооператора однієї фірми .
   Вибір весільного фотографа та відеооператора - делікатне питання , так як ці люди будуть знаходитися поряд з вами в найважливіший для вас день. Тому крім всього перерахованого вище вони повинні викликати у вас симпатію і ви повинні відчувати себе з ними комфортно . Навряд чи вам сподобається буркотливий фотограф , безцеремонно віддаючий накази в день вашого весілля . Більше того фотограф і відеооператор повинні вловлювати настрій весільної церемонії. Якщо вам вдасться знайти людей, що відповідають всім цим вимогам , ви отримаєте весільний фільм та альбом , які допоможуть зберегти найкращі спогади про весілля на довгі роки.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин