завантаження...

Види весільних букетів

весільний букетВесільний букет, як відомо, це дуже важлива деталь, без якої не може обійтися жодна наречена. Весільних букетів існує безліч, але є декілька основних видів. Букет для невесты розрізняється по дизайну, формі і стилю. 

Один з найбільш поширених видів - Спадаючий або Каскадний весільний букет. Він виготовляється з квітів з довгими стеблами і кучерявих рослин у вигляді розкішного квіткового водоспаду або перевернутої краплі. Найбільш, мабуть, класичний варіант - букет з білих троянд, лілій, орхідей і еустоми в соковитій зелені рускуса, монстери, плюща і аспидистри. 
 
Популярна на Заході форма букета нареченої - так званий Наручний букет. Це похідна від Каскадного букета. Він виконується у формі дуги або має дугоподібну "ручку" з стебел. Його прийнято носити на ліктьовому згині на рівні талії. Самі підходящі квіти для такого букета - троянди і кали. 

Ще один вид Каскадного букета - дугоподібний, вигнутий у формі півмісяця. Використовуючи різні хитрощі і пристосування, фахівці надають букету форму переверненої латинської букви U - виглядає вражаюче. 

Бідермейер дуже полюбився нашим нареченим. Це невеликий щільний букет в портбукетниці з квітів різних сортів і відтінків, розташованих у вигляді концентричних кіл в мереживній або паперовій обгортці. Особливо чарівно виглядають в ньому маленькі і ніжні фіалки, проліски, ромашки, чайні троянди. 

Гламелія - дуже модний і неймовірно красивий букетик. Робиться він з пелюсток різних квітів - троянд, лілій, хризантем, гладіолусів, з яких флористи за допомогою спеціального клею створюють надзвичайно красивий квітковий шедевр - наче небаченої краси величезну квітку. Букет Гламелія завжди ексклюзивний, вибравши його, ви можете бути абсолютно впевнені, що другого такого не зустрінете ні в однієї з присутніх у загсі наречених. 

Круглий букет виглядає дуже стильно. Це букет ідеально круглої форми 30-35 см в діаметрі. Він складений з щільно прилеглих один до одного кольорів, а також мають круглі бутони: троянд, хризантем, ромашок, фрезій в поєднанні з зеленими рослинами з соковитим круглим листям, такими як салал, солідаго. 

Букет-куля - привіт з далекої вікторіанської епохи. Це невеликий букет у формі квіткової кулі, дуже популярний у європейських модниць. Для його виготовлення стебла квітів закріплюють у спеціальній кулястій основі і декорують стрічкою, щоб букет можна було носити, елегантно повісивши на кисть руки. Його різновид - Помандер, такий же букет, але менший за розміром. 

Оригінальні види букетів - орнаментні букети, виконані у формі, наприклад, сумочки, кошика, муфточки або скіпетра з квітів на довгій витонченій декоровній ніжці. Букети нестандартної форми ідеально підходять для неординарної дівчини, яка бажає виглядати на власному весіллі яскраво і стильно. 

Ще один вид букета так званий Формо-лінійний. Це букет нестандартний, несподіваної форми. Флористи використовують абсолютно різні за кольором, формою і фактурою рослини, порушують пропорції, додають асиметрії, щоб у результаті отримати несподівану і оригінальну квіткову композицію, що вражає проте своєю красою і вишуканістю. 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин