завантаження...

Виготовлення весільних запрошень

Виготовлення весільних запрошеньВесілля - це найщасливіша подія у вашому житті. І, звичайно, ви хочете розділити вашу радість з рідними та друзями, запросивши їх на своє торжество. І причому зробити це самим оригінальним і красивим способом, щоб день вашого весілля став для ваших близьких таким же яскравим і незабутнім, як і для вас. Для цього вам потрібні весільні запрошення. ви можете замовити виготовлення весільних запрошень - для вас зроблять їх по-справжньому унікальними і ексклюзивними. Або ви можете зробити їх самим.

Пройшли часи, коли виготовлення весільних запрошень було чимось екзотичним, і молодим доводилося купувати в книжковому магазині стандартні листівки. Сьогодні ви можете підкреслити концепцію свого свята, замовивши щось особливе. Адже запрошення  - це, по суті, створення невеликого дизайнерського шедевра. Тут можливі самі цікаві варіанти - наприклад, розіслати гостям невелику «весільну газету» з багета, на якій гарячі новини про підготовлюване торжество. А можна замовити запрошення у вигляді старовинних пергаментних сувоїв, запечатаних особистим штампом нареченого і нареченої. Все залежить від вашої фантазії, переваг і, звичайно, бюджету.

Самим економічним варіантом буде весільні запрошення у вигляді листівок з надрукованим текстом. Однак і тут відкривається широке поле для найоригінальніших мистецьких рішень. Наприклад, сьогодні друкарні, які виконують запрошення, використовують різні сорти дизайнерського паперу. Це не просто картон, це папір з цікавою рельєфною фактурою. Він може імітувати різну тканину (наприклад, льон або шовк) і навіть натуральну шкіру. Крім того, папір буває різних кольорів, а також з оригінальними візерунками. Ексклюзивне таке виготовлення може підкреслити ці елементи і заново обіграти їх. І, звичайно, можна замовити листівки з додатковим тисненням, в тому числі золотою та срібною фольгою. Також дуже гарно виглядають рельєфні краї.  Листівки з такого паперу підкреслять стиль вашого торжества. А оригінальний графічний дизайн неодмінно сподобається гостям, так що вони напевно захочуть зберегти своє запрошення в якості сувеніра. 

Маленький порада: замовивши запрошеньня, збережіть одне незаповненим. Його можна вкласти у весільний альбом, зробивши його відправною точкою вашої романтичної історії, розказаної у фотографіях. І навіть через багато років, глянувши на цю картку, ви згадайте всі фарби і емоції цього дивного і щасливого дня. 

Але як вибрати дизайн весільного запрошення? Зрозуміло, єдиних правил тут немає. А можливості сучасної поліграфії практично безмежні: від класичної квіткової теми до фотографії нареченого і нареченої, видрукуваної на картці. Не кажучи вже про те, що можна замовити виготовлення запрошень вручну. Такі картки, виконані з шовкової тканини і прикрашені органзою, намистинками і бісером, пір'ям та штучними квітами, вишивкою та аплікацією, стають маленьким витвором мистецтва і підкреслюють ваш витончений смак. </ P>
Сьогодні  виготовлення весільних запрошень - це нестримний політ фантазії і використання самих незвичних матеріалів. Наприклад, порівняно недавно в моду увійшли запрошувальні у формі забавних масок, блюдець, і навіть шоколадних фігурок нареченого і нареченої. Зрозуміло, в цьому випадку процес обійдеться дорожче, але в даному випадку це цілком виправдано.

Потрібно подумати і про текст, віддрукований в картці. Він повинен містити дату, час і місце проведення весільної церемонії. А от яким буде стиль запрошення, багато в чому залежить від концепції вашого торжества. Наприклад, якщо ви плануєте весілля в дусі лицарських турнірів, можна скласти текст у віршах, в дусі старовинних балад. Якщо ж намічається офіційний банкет, то і запрошення має бути написано в тому ж стилі. У деяких випадках пари замовляють запрошення в двох варіантах: більш офіційний для родичів старшого віку, і більш легкий і жартівливий для друзів нареченого і нареченої.

Однак слід пам'ятати, що весільні листівки слід замовляти заздалегідь, бажано практично відразу ж після того, як ви подасте заяву в РАГС. Справа в тому, що вам знадобиться досить багато часу для того, щоб доставити запрошення адресатам. Робити це потрібно особисто - не варто довіряти настільки важливу справу поштою. Так ви відразу ж довідаєтеся, чи зможуть запрошені бути присутнім на вашому торжестві. В крайньому випадку запрошення можна відправити з кур'єром, а самим зануритись у хвилюючі передвесільні клопоти.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин