завантаження...

Виїзна весільна церемонія

        Сьогодні все більше і більше пар віддають перевагу не традиційній церемонії реєстрації шлюбу в РАГСі, а  выездная свадебная церемония. Еталоном такого весілля для багатьох є закордонні романтичні фільми, де весілля проходить під відкритим небом в якому-небудь мальовничому місці або ж взагалі на березі океану.
          
          Ще багато людей думають, що якщо весільна церемонія відбувається під відкритим небом, то там офіційно і оформляється сам шлюб. Але все, насправді, відбувається інакше. Наречений і наречена реєструють свій шлюб у РАГСі, зазвичай самі або у вузькому колі, а потім влаштовується театралізована виїзна церемонія. Зазвичай реєстрацію шлюбу намагаються провести заздалегідь, щоб позбутися від зайвої метушні під час самого торжества.

Місце церемонії

           Місце проведення весільної церемонії залежить від місця святкування цієї урочистої події і від пори року. Самим виграшним є свято в теплу пору року на відкритому повітрі на тлі природи. Якщо поблизу є водоймище або гарний парк, то вам просто пощастило. Це дасть вам можливість влаштувати приголомшливо красиве весілля.

           Ну а коли пора року не дозволяє зробити виїзну церемонію на природі, то вам належить підшукати місткий ресторан, де можна буде провести і театралізовану реєстрацію шлюбу, і відсвяткувати цю знаменну подію.

Оформлення церемонії

           Тут все залежить тільки від вашої фантазії і переваг. Для молодих зазвичай ставлять різного роду арки, прикрашені живими або штучними квітами. У стилі арки оформляють і доріжку, по якій до неї будуть йти молоді. Для цього використовують декоративні етажерки з квітковими композиціями, квіткові букети, стрічки, свічки та інші оригінальні дрібниці. Продумують також структуру і оформлення місця для розсадження гостей.

Клятви молодят

           Іноді клятви в коханні один одному пишуть самі наречений і наречена і вимовляють їх в самий урочистий момент. А іноді клятва вимовляється ведучим, а молоді просто повторюють за ним слова любові і вірності один одному. Клятви можуть бути і серйозними, і жартівливими. Головне, щоб вони були вимовлені від самого серця і з великою любов'ю до своєї половинки.

           Досить важливу роль у проведенні церемонії грає образ церемоніймейстера. Зазвичай для цієї ролі вибирають приємну, тонку і чутливу людину, яка буде вимовляти всі слова від душі. Від цього залежить краса і зворушливість самого моменту.

Музика і фото

           Не забудьте і про музичне оформлення весільної церемонії, яка підкреслить всю глибину торжества. І, головне, не випустіть з виду, що обов'язково повинен бути присутнім фотограф на весіллі. Професійний весільний фотограф зробить незабутні знімки, які надовго збережуть всі головні моменти головного свята в житті. А якщо вам все-таки вдалося організувати церемонію в мальовничому місці, то можна ще й влаштувати приголомшливу весільну фотосесію.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин