завантаження...

Як економити на весіллі і потім про це не пошкодувати


Бажання заощаджувати цілком нормальне бажання. У ньому немає нічого поганого. Головне знати на чому можна економити, а на чому ні. Головне правильно задати пріоритети.

Найбільша економія це планування свого весілля заздалегідь. І правильний розподіл часу в цей день. Якщо ви вибираєте хорошого і досвідченого весільного фотографа, то обов'язково порадьтеся з ним на тему маршруту. Завжди здається що попереду цілий весільний день, але як не дивно він пролітає дуже швидко. І всі нестиковки в це день доведеться компенсувати або грошима або нервами.

Найголовніша порада - плануйте все заздалегідь, детально розпишіть цей день. Іноді правильне складений розклад дня дозволяє заощадити гроші, і багато багато нервів.

Можна заощаджувати на:

- На всіляких плакатах до викупу, на прикрасі під'їзду або квартири,

- Лімузинах, жахливо незручні і противні машини. Їдуть повільно, сидіти незручно, особливо якщо поїздки передбачаються довгі.

- Фотографи та оператори, якщо з вами вже свої вибрані вами профессіонали.Не переживайте на тему що вашим операторам не дадуть знімати в загсі. За законом вони не мають право, всі інші казки - це спроба заробити на вас.

- На спиртному в ресторані. Якщо ресторан дозволяє привозити свої соки і спиртне, то це дуже добре.

- На всяких зайвих закусках і других гарячих стравах, які нав'язуютьадміністратори ресторану, і які потім залишаються в надлишку.

- Торт звичайно потрібен але не величезний, а обов'язково красивий, до моменту подачі торта він, насправді, вже нікому не цікавий як їжа))) але от красивим повинен бути, щоб це залишилося на фото і в пам'яті;

- Оформлення залу повинно бути мінімальним, краще відразу вибирати нормальні зали. Будь-які прикраси це часто враження на одну хвилину, потім всі про нього забувають. Це не означає, що їх не повинно бути, але багато коштів на прикраси можна витрачати тільки тоді коли немає проблем з грошима. Квіти на стіл молодят і невеликі квіткові композиції на столах -часто це більш ніж достатньо.

- Не варто брати багато різних артистів (якщо вони взагалі плануються), а на невеликі весілля краще взагалі нікого не брати. Якщо ж вирішили влаштувати шоу програму, то краще брати одну, але веселу групу, або шоу-балет або артиста, якщо багато, то починається мелькотня і все-одно половина гостей все пропускають повз за розмовами і їжею.

Ну і для самих ощадливих - якщо бюджет весілля зовсім мінімальний, то можна спробувати заощадити на весільній сукні і купити замість весільного біле вечірнє плаття. Але не варто купувати дешеві весільні китайські сукні з незрозумілого матеріалу - вони часто жахливі.

Не можна економити:

Не варто економити на речах які залишаться назавжди, це

- Обручки

- Фотографії та / або відео

Тепер трохи більш детально про все

Давайте розглянемо варіанти економії

1) варіант це планування дня.

2) Весілля або виїзна регістрація і банкет проходять в одному місці. Іноді за таке місце варто заплатити трохи більше, але зате уникнути непотрібних витрат на транспорт і все провести красиво і гідно, без суєти. При такому варіанті економляться не тільки гроші але і нерви.

3). Якщо потрібна 1 машина для молодят на 1 поїздку - можна просто викликати таксі - буде дешевше ніж машину на весілля.

4). Весілля в будній день. Цей варіант хороший, коли ви обов'язково хочете лімузин. У будній день вони дешевші.

5.) Ще одна неочевидна стаття економії - прикраса машин. Ви впевнені, що куплені для прикраси кільця, стрічки, кульки і т д - це те що не вистачає щоб підкреслити елегантність автомобіля? Що саме до цього не додумалися дизайнери BMW Мersedes та інших авомобільних брендів?
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин