завантаження...

Як обрати фотографа на весілля?

весільний фотографОтже, ви нарешті зважилися! Так, ви вирішили зробити цей важливий крок, скріпити ваш союз священними узами шлюбу. Але вам треба виконати ще одну важливу справу - вибрати професійного весільного фотографа, для того, щоб він зберіг  всі найяскравіші моменти на вашому весіллі. 

Деякі думають, що якщо є відеозйомка весілля, то зовсім необов'язково замовляти фотографа на весілля. Тепер уявімо собі, що після вашого весілля до вас зайшли друзі і просять що-небудь показати. Що ви їм покажете? Правильно, весільний фотоальбом!

Дійсно, красиві весільні фотографії можна розглядати годинами, а відео буде всього лише доповненням, але аж ніяк не заміною, так що без фотографа на весіллі ніяк не обійтися. Не варто також завантажувати когось з гостей даною турботою. По-перше, тому що результат буде ... "дещо відрізнятися", і по-друге, гості прийшли вітати і відзначати, а свадебный фотограф приїхав саме працювати. 

При виборі фотографа на весілля дуже важливо щоб це був справжній професіонал своєї справи. Саме весільний фотограф, який має великий досвід, художній смак і хорошу репутацію. Весільна фотозйомка - один з найскладніших видів фотомистецтва, що включає в себе постановочну, репортажну і портретну фотозйомку. До речі, це не секрет, що знімати рекламу в студії з ідеальним світлом і необмеженими дублями простіше, ніж ловити моменти на весіллі. Похмурі обличчя, фальшиві або напружені сюжети не приховаєш, а весілля вже не переграєш, але не будемо про сумне! Природні, емоційні фотографії завжди прикрасять ваш весільний фотоальбом, а забавні постановочні фотографії підвищать вам настрій, змусять вас посміхнутися!Завдання фотографа полягає саме в тому, щоб фотографії з вашого весілля радували вас довгі роки! 

При зустрічі обов'язково ознайомтеся з портфоліо весільного фотографа. Якісні весільні фото великого формату, оформлені в альбом і весільну книгу - ось що вам покаже на зустрічі весільний фотограф самого високого рівня. Він не просто підкаже вам місця для фотосесії, а допоможе підібрати їх з урахуванням маршруту вашого кортежу, щоб якомога більше часу витратити на фотосесію, а не на дорогу. Будьте готові до того, що на прогулянці велику частину часу, вам доведеться приділити фотографові і відеооператору, а не гостям. Але зате потім, переглядаючи весільний альбом, ви зрозумієте, що цей час було витрачено не дарма. 

Ще дуже важливий момент у весільній фотозйомці - профі може гарантувати якість своїх робіт і ваших фотознімків незалежно від вашого настрою, погоди або будь-яких інших чинників.

Кілька порад, які допоможуть при виборі фотографа на весілля:
- Обов'язково зустрічайтеся, виділяйте час, спілкуйтеся, запитуйте все, що вас цікавить. Розкажіть про ваш план дня, обговоріть маршрут. Задавайте будь-які питання. 
- Дивіться портфоліо. Фотографії, менші ніж 20х30см (лист А4) краще взагалі не брати до уваги, багато що стає видно тільки на форматах 20х30 або більше, наприклад у весільних альбомах. Затримайте погляд - чи цікава вам фотографія? Чи цікавий ракурс чи це звичайне «штампування»? 
Якщо вам показують весільну книгу - звертайте увагу на великі фотографії і на стиль зйомки, а не на дизайн. За строкатим дизайном найлегше заховати неякісну роботу.
Не добивайте фотографа питанням про мегапікселі. Якщо ви зустрічаєтеся з профі - то піксель має менше значення, ніж наявність хорошої і різкої оптики. Просто переконайтеся, що камера не аматорського класу і є все необхідне для зйомки в будь-яких умовах. 
Торгуйтесь. Більшість фотографів готові трохи поступитися, в розумних межах. Але в сезон і на гарячі дати - безглуздо торгуватися. Хороших фотографів забронюють в будь-якому випадку, а ви упустите вподобаного автора фотографій.
 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин